3.12.2020 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

POVÍDKA: Dopis

Ta noc nestála za nic. Ne, že by ty předchozí byly lepší, ale dařilo se mu občas usnout, byl za ty tři čtyři hodiny vděčný, ale to bývalo spíše výjimečně. Dneska nezabralo nic, ani diazepam s panákem, což byla největší nálož, když opravdu potřeboval na pár hodin upadnout do bezvědomí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Novak 19.5.2019 8:48

Pravda a svědomí...

Před pravdou a svědomím neutečeš...

J. Vlček 18.5.2019 14:31

Po pročtení...

...celého čtiva víkendového Psa, se znechuceně vracím k vám, pane Vodvářko, abych se vám svěřil, že u mne jste pro dnešek jednička. Nepopírám zajímavost článku Václava Klause, ale snídani s vaší povídkou nic nepřekonalo, a proto si dobré ranní naladění nechci a nebudu kazit diskusí k žádnému dalšímu článku. Pro tento víkend rád zůstanu dobře naladěn, díky vám.

M. Jandáková 18.5.2019 13:12

!

To je kunderovsky pěkná povídka. )

J. Vlček 18.5.2019 8:42

Pane Vodvářko,...

...namlsán vaším článkem Alzheimerovské variace, vrhl jsem se poránu na vaši dnešní povídku. Literární útvar, zvaný povidka, miluji, a tak jsem si ji rád dopřál u dnešní snídaně.

Musím přiznat, že vůbec nelituji, ba naopak, jsem rád, že jsem si z dnešní nabídky Psa vybral jako první právě tuto povídku. Ač to nebyla povidka zrovna veselá, přesto mě příjemně naladila do nového dne. Za to naladění vám dnes opět, pane Vodvářko, moc děkuji.