Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

OSOBNOST: Vlasta Chramostová

Jsou jména, ke kterým není třeba nic dodávat, protože jejich příběh je tak silný, že si ho hodně lidí pamatuje. Herečka Vlasta Chramostová k těmto lidem bezesporu patří.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TH

T66o70m54a20s 49H51a98l22i43k

9. 10. 2019 19:37

Fanatická komunistka v době kdy její rodná strana vraždila oponenty. Sama zničila desítky životů svých vrstevníků. STBačka. Se svými soudruhy prohrála vnitrostranický boj o koryta a z nouze se stala disidentkou a "demokratem". Výmluvy na hříchy mládí jsou k smíchu. Tak by semohli hájit i gestapáci a ssmani. Za nadšeného hýkání kulturní fronty, mainstreamu a jí podobných bolšánů bude mít pohřeb v ND. Selektivní dějiny pro ně začínají 1968. Doufám, že se na pohřbu této kreatury někdo ozve.

0 0
možnosti
JK

členkou KSČ byla v letech 1962–1968

Komoušů se nezastávám, ale v šedesátkách "strana vraždila oponenty" ?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz