Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

OBČANSKÁ VÁLKA V USA: Fikce nebo proroctví?

Zajímalo mě, zda má Garlandův film ambice být nejen hollywoodským thrillerem, kde je občanská válka pouhou kulisou, ale varovným proroctvím. Zde následuje, k čemu jsem se dobral.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LP

Krajně pravděpodobné! Levice musí být radikálnější a radikálnější! Aktivisté vypouštějí zkušební balónky a levice, při malém odporu společnosti je prosadí silou! Konzervativní člověk je eee! a konzervatismus ( označený jako produkt starců nebo ultrapravičáků) vysmíván, “konzervy” jsou propouštěn z práce , šikanovány na školách a dokonce obžalován levicovými státními zástupci?! Pravice i křesťanství zůstává zakořeněno vysmívaným rednecky a jsou majoritou mezi bílými obyvateli zhusta farmáři?! Minulé volby byly divné a stávaly se divné věci! Psychicky nevládnoucího Bidena hlasitě odmítají i dřívější voliči a pokud přijde balík volebních lístků po tisících ( zase) pro Bidena a žádný pro Trumpa, ne klidně možné si občanskou válku ( tentokrát opravdu pravice vs. levice) představit. Představit si lze i rozpad USA jako reakci na “divné” volby, v jejichž čistotu nebude ( anebo bude) věřit většina. Levice dobře zná Stalinovo heslo: Není důležité, kdo jak hlasuje, ale kdo to sčítá!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz