Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Foto

"my dnes nemůžeme střílet na vetřelce, kteří nás přicházejí rozložit"

Omyl. Oni nás přicházejí zabít!

VN

Kafka byl určitě génius a psal fantastickým slohem, ale čtu raději jiné autory, pro určité lidi jsem tedy asi primitiv. Každý jsme nějaký, někdo je zase snob.

MN

Nejsem znalec Kafky, ale s Orwellem nelze srovnavat. Orwellovo dílo je v mnoha případech dobře čtivé, velmi přístupné, srozumitelné, živé a dodnes poučné. Ne nadarmo jsou nekteré klenoty převedené do audioknih a stojí to za to.

JN

Kdysi v mládí jsem si přečetl Kafkovu Proměnu a přišlo mi to tak divné, že jsem nic dalšího od něj nečetl. Když ho teď autor porovnává s Orwellem, jehož dílo mě hodně oslovilo, nějakého Kafku si musím přečíst.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz