Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Bergier-Pauwels

2. 9. 2008 14:20
Z knih

Bergier: Mimozemské v dějinách (česky 1984, Regensburg, =3. vydání?), jako Mimozemšťané v dějinách (1983, Odeon). Včetně závěrečných kapitol Maska sira Henry Cavendishe, Kašpar Hauser a Zelené děti.

V publikaci Kniha nevysvětlitelného (Paříž 1972, Ivo Železný 1995) podepsané "Jacques Bergier a skupina INFO" má Bergier jen 5istránkovou kapitolu Zázrak v Robozeru a pětistránkový úvod. Přispělil sem ale třeba Ivan T. Sanderson (Existují ještě dinosauři?), Vincent Gaddis (Ďábel se prochází znovu) a Čech Antonín  T. Horák (Záhadná šachta na Slovensku).  

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz