Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Mecenáč opulentních rautů

28. 9. 2007 11:58
Bocelli

No semifinálový klip skutečně nemá chybu. Ale je těžké posoudit co Paul Potts skutečně pěvecky umí, když má zatím v repertoáru jen dokola zpívané Nessun Dorma a Time to say goodbye od Bocelliho

0 0
možnosti

Dan

28. 9. 2007 13:39
Re: Bocelli

Poslechl jsem si CD s názvem ONE CHANCE a mohu říci, že studiově nahrané a zřejmě i upravované nahrávky mají skvělou úroveň. Z desetibodové stupnice dám bez uzardění 10. Jako zpěvák je Paul opravdu dobrý.

0 0
možnosti

Mecenáč opulentních rautů

28. 9. 2007 14:20
Re: Re: Bocelli

Tak to rád slyším. Ne že bych se chystal CD pořizovat, navíc ve studiu udělají zpěvačku i z Nicol Lenertové, horší by to bylo naživo bez muziky. To co je zatím na youtube.com jsou bohužel jen různé variace na vystoupení s Nessum dorma.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz