19.4.2021 | Svátek má Rostislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
vilas 7.9.2006 21:27

Re: hned v úvodu mě

No, pokud si vzpomínám, tak zrovna tenhle autor má slovo "hovno" v textu asi čtyřicetkrát. Ještě jsem to nedočetl, ale tohle mě zaujalo. Ehm, cituji: "Hovno je jeden jeden ze základních stavebních kamenů lidské imaginace a kreativity."

Ivan Nový 7.9.2006 20:31

račte si všimnout, že

textové editory slovo knihovna rozdělují jako kni-hovna :-)))

Ivan Nový 7.9.2006 20:30

socialismus nefunguje,

ovšem intelektuálové tomu nevěří :-))) a přicházejí na to pozdě. Jako Gunter Grass :-))) K čemu je jim to vzdělání a rozvažování, když nejsou schopni rozpoznat tak jednoduchou a mnohokrát ověřenou věc? Když navíc to ověřování stálo potoky krve.

whocares 7.9.2006 17:22

Re: Jistě parlamentní žvanírna se intelektuálům nelíbí,

R^

68 7.9.2006 17:03

Re: hned v úvodu mě

A intelektuál neotesanec někdy také "la .ovno". (Už jen to, že  "h" mi to holt nevytiskne, je známkou pokroku.)

Pamětník I. 7.9.2006 15:24

Re: Re: kanárek

Právě, že nepípne, ale chcípne i když to tam nesmrdí, protože oxid uhelnatý je bez zápachu na rozdíl od svítiplynu, který se uměle dosmraďoval merkaptany.

honzak 7.9.2006 14:36

hned v úvodu mě

dostala hláška "Typologie sémiotických metastruktur". Zbožňuji sofistikované názvy, nadužívající cizích slov! Už i Klaus pochopil, že se musí vyjadřovat tak, aby mu rozumělo 90% gramotných lidí....

Musím vzpomenout staré vršovické definice intelektuála - Člověk, který místo h...o říká ó nikoliv.

Stredocech 7.9.2006 10:44

Jistě parlamentní žvanírna se intelektuálům nelíbí,

dávají přednost svému žvanění. A jsou dokonce ochotni podporovat ty, kteří  si odstranění této žvanírny a vytvoření krásného světa, řízeného Vůdcem či Generalissimem dají do programu. A oni jim pak třeba zakroutí krkem. 

michal 7.9.2006 9:59

Re: “Správný intelektuál kácí modly…se takto utkával se šamany…v novější době s buržoazií, popřípadě s komunistickým aparátem…”.

No ale nesmí to být právě jen ti káceči model. Když za tím není moralka a osobní integrita (Sokrates, Ježíš, Hus, Komenský, Havlíček, apod - kurňa napadají mne zrovna jen ti, co dostali od společnosti do držky až těch hrdel - jestli to není ovšem ten správný osud intelektuála??!!), tak jsou to jen tlučhubové. Von ten pověstnej kanárek v dole si do své funkce nedá nikým kecat. Když to tam smrdí, tak pípne. I kdyby mu měli zakroutit za to krkem - takhle rušit horníky od práce, že.

cca 7.9.2006 8:11

Re: muselo to prijit

mají, se znaménkem -

68 7.9.2006 4:00

“Správný intelektuál kácí modly…se takto utkával se šamany…v novější době s buržoazií, popřípadě s komunistickým aparátem…”.

No, v té novější době se ale On téměř výhradně utkával spíš s tou buržoasií, že ano? (Tedy kromě V. Havla, ovšem.  Ten se s "aparátem" poněkud utkával, pravda. :-) )  Jsou oni prostě,  ti intelektuálové, povětšině darem z nebes.)

vzdy po 20 letech 7.9.2006 1:30

muselo to prijit

Vzdy po dvaceti letech dochazi v Cechach k saturaci dezgustace ze zkorumpovaneho rezimu. Tendle soucasny je super-zkorumpovany, tezko muze soucasne studenty inspirativne ohromovat. Prirozene, ze ta dezgustace se vbrzku nejak projevi. Nebo si myslite, ze typy jako Topolanek, Buzkova, Bursik, Nemcova, Kalousek, Pillip, Spidla, Talmanova, Gross, maji vubec nejaky lidsky kredit? 8-o