Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KNIHA: Bondyho Básně a prózy (1949-1955)

Byl syn plukovníka Československé armády a o maminku přišel už v mládí. Roku 1947 prostě přestal navštěvovat gymnázium a následovalo období bez „řádného“ pracovního poměru. Dělal si, co chtěl, a jistěže taky psal. Prózu i poezii. Roku 1981 pak ty časy pojmenoval Prvních deset let - ve stejnojmenné knize vzpomínek. Jde o fascinující paměti. Vyšly prvně roku 2003 a roku 2009 byly dokonce zfilmovány pod titulem Tři sezóny v pekle.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JD

Egon Bondy take napsal povidku Nepovidku, ktera je nadcasova a velice aktualni prave dnes s ohledem na AI... Vrele doporucuji.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz