Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P30a42v41e29l 88D20v11o48ř15á47k
Nejlepší se srovnání s Jiřím Suchým. Suchý veselý optimista, Nohavica smutný pesimista. Z jeho textů čiší touha po tom, čeho nikdy nedosáhl. Ani hlídat krávy se nenaučil.
V69l91a68d72i77m63í26r 10Č37e37r56m72á47k
Jarek Nohavica je jediný folkař, který překonal nepřekonatelného Karla Kryla. Překládal Vysockého a za to dostal od Putina medaili za přátelství mezi Ruskem a Českem. Teď jsme se ale rozkmotřili, ne však vinou Ruska ale našich USA EU prdelolezců. Že prý kvůli válce, ale když válčila současná říše zla USA( co do válek i mrtvých(, tak jsme se s ní nerozkmotřili...
Mimochodem, v STB jistě nebyl dobrovolně, a pokud u výslechu práskal, nikoho tím nepoškodil, podobně jako u výslechu STB Havel. Jen závistivec bez talentu Hutka, ten se činil....
I55v13o 79F45e96n21c78l
Nohavicův text o bojování (válce?) zní: "míříme na sebe, míříme já a ty", to není třeba komentovat. Stejně jako netřeba komentovat Krylovo "pod tmavočervenými jeřabinami, zahynul motýl mezi karabinami".....a Suchého ....." aniž by se co řeklo, pohasla slunce zář, rozpoutalo se peklo, a bůh si zakryl tvář".
V17l48a31d48i44m15í86r 72Č16e70r15m60á62k
Bayo Xx
2. 9. 2025 15:08
Jsem čistokrevny ostravak a tak tady mohu klidně prohlasit dyliny, že
Jsem čistokrevný volič Demolice, jinak modrobolšan/sluníčko/chciválek/ milchilprd/parta lži a nenávisti...
M37. 40M15a30r34e50k
Po těchto slovech by se mohlo zdát, že jste vůči filmu zaujal apriorně negativistické stanovisko a Váš badatelský klid byl prolomen.
B13a27y24o 63X97x
A ještě si neodpustim.....to je celý problém tohoto národa, že má krátkou paměť. Pujde za pár týdnů volit svinátora, co je zavíral do karantény a očkoval srágorama, tak jako tleská udavači, který zrazoval své kamarády, místo toho, aby takovému člověku ani nepodali ruku. Proto máme co máme a jsme v kanále, kam vlastně patříme....
V41l57a94d85i26m19í73r 13Č37e36r40m30á69k
Tam kde nezavírali do karantény, ležely mrtvoly na chodbách a chodnících. Krátká paměť krátký rozum...
B29a38y72o 75X52x
Jsem čistokrevny ostravak a tak tady mohu klidně prohlasit dyliny, že Nohavica je ostuda tehotok regionu. Mrmla co udavala sve kamarady enem proto, protože byli lepči jak on. Taka ludra bez svědomi, co by by v Praze byla ničim a tak ocmrnda tudyk, bo enem tudyk može byt slavny. Je to dost cipu co mu fandi. ja ne...u mne je to chuj.
J91o83s33e17f 86S20l11a56v96í95č11e33k
Nerozumím hudbě, ale Nohavicovy písničky nebo co to je, jsou mi sympatické. V TV také s Nohavicou proběhl pořad, kde se vyjadřoval, na rozdíl od svého úhlavního kritika, také něco jako zpěváka, podle mého názoru velmi racionálně. Páni "umělci" by si měli laskavě uvědomit, že za lísání se k současné vládě, jim možná spadnou do klína peníze. Ovšem umělci se nestanou.
K35r96e20i45d11l 95A77.
Vytýkat Nohavicovi Puškinovu medaili tak expresivními slovy, jako to vidím v této diskuzi, mi přijde jako morální dno. Je to podobné, jako by někdo vytýkal Jiřímu Menzlovi, že přijal Oscara v době, kdy USA vedly imperialistickou válku ve Vietnamu a masakrovali civilní obyvatelstvo v My Lai. Takové stupidity se nedopustil ani komunistický režim za normalizace.
Jestli se chce někdo prsit, že on by Putinovi hodil tu medaili na hlavu, ať se prsí. Pochybuju, že mu to bude někdo věřit. Pokud někdo konstatuje, že je podle něj přijetí medaile nesprávné, nebudu mu brát jeho názor. Ale brát to jako důkaz, že Jarek Nohavica je odporný člověk, mi přijde fakt úlet. Taková míra nenávisti k Nohavicovi je skoro na psychoterapii, protože je v tom něco patologického, ať už je za tím přenos nenávisti vůči Putinovi nebo něco horšího.
V36i73k31t97o75r 45S47e84m70b28e59r
Asi vám musí hodně hrabat. Okamžitě se obraťte na svého psychiatra. Melete jednu blbost za druhou. Nenávist k Putinovi? Nenávist k Nohavicovi? Takové stupidity se nedopustil ani komunistický režim za normalizace? Nohavica klesl až na morální dno.
J63o56s28e74f 47P45o46k21o50u62t74n95ý
Nemám zkušenost s alkoholismem, ale měl jsem kolegu, kterému "chutnaly" cigarety, ale kouřil přesně podle manželky - přestala-li ona, týž den přestal i on a na trubičky nesáhl třeba tři roky.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz