Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

FEJETON: Krumlovské proměny

Vltava je matka českých řek a mnozí Češi si toho byli vědomi: Smetana, Plicka, můj strýc Vratislav Teklý (autor asi nejmokřejší české knihy - Kilometráže českých řek), můj táta... Ten vzpomínal hlavně na pádlování na kanoi od Zvíkova a Orlíka přes Červenské a Svatojánské proudy. Vyprávěl, jaká to byla před válkou krása.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

Do oka se mi vkrádá slza, když si vzpomenu na onen úhledný pravoúhlý balíček s 200 kusy toaletního papíru, který se nemusel utrhávat z role (pochopitelně vždy v jiném místě, nežli byla perforace).

Byly to krásné časy. Byl jsem mladý!!!

0 0
možnosti
MK

mám to 100% stejné - taky se tenkrát vyprávěl vtip jak v letecké továrně furt nemohli vyřešit pevnost křídel těsně u trupu - až to vyřešil nový ředitel - dělnický kádr ze zrušené papírny a ten navrhnul u kořene toho křídla udělat řadu děr a EJHLE křídla už se neulamovala - hezký den R^R^R^

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz