Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DEBATA: Hry kolem jedné hry (inscenace)

Tak ta diskuze o těch strašných Brňácích kteří před pěti lety uvedli onu nestoudnou hru, za kterou by měli být uvrhnuti minimálně do kazemat na Špilberku ne-li upáleni na čarodějnické hranici, člověku nedá, než se pokusit o nakouknutí do zákulisí. Co nám vlastně ten režisér chtěl říci? O co se vlastně jedná?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Návrat fašismu ... použitím této věty se autorka, která se jinak sveřepě a trapně vyhýbá podstatě věci, dokonale odkopala. Zbytek psát nebudu, napsal to V.Vlk.

0 0
možnosti
DL

Dnes fasismus tvrdi, ze je "antifasismus". Ten se do Evropy vratil uz davno!

0 0
možnosti
KN

K37a69r53e15l 21N35o79v24ý

22. 10. 2022 3:04

Na téhle hře byla jediná zajímavost a to vystoupení skupiny Slušní lidé.

0 0
možnosti
KC

"A především – nepozoruji, že by se někdo „cítil uražen“"...paní Rybnická, nahraďte ve "hře" papeže imámem a Krista Mohamedem a nebudete stačit koukat, kdo všechno se bude cítit uražen. A to pak nebudou civilizované stížnosti u soudu, ale výbuchy bomb, ohně v ulicích, střelba, sebevražedné útoky atd. Suma sumárum bude to špica kulturní obohacení.

0 0
možnosti
VVS

Paní Rybnická, autor je docela obyčejné rasistické prase a nikoli skutečný umělec. A ty ceny dostával od "uvědomělého publik" podobného , jaké jásalo kdysi na hrách velebících Stalina. Prostě politický hochštapler, jinak bezcenná nemorální figura. Možná by si zasloužil dostat také nějakou cenu od Islámského státu.

0 0
možnosti

Co bylo cílem autora hry, to dobře nevím, ale usuzuji vždy podle toho, co vidím...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz