Pátek 17. července 2026, svátek má Martina

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

CO BYLO: Když se četl Čtyřlístek

Čtyřlístek je dnes u řady lidí v opovržení, jak jsem zjistil.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Ještě se tam objevil další robot. Apobab.

0 0
možnosti
OM

O19. 83M62.

1. 8. 2025 19:01

Gaskoňští kadeti jsou narážkou na Cyrana z Bergeracu, pokud se nemýlím. Proč tam jsou? To ví asi jen autor, ale podobná "velikonoční vajíčka" jsou i v dětských filmech poměrně běžná - nejspíš právě kvůli rodičům

0 0
možnosti

Kdyz bylo synovi 3 roky, snesl jsem z pudy kufr s poklady - pocinaje Ukradenym pradedeckem. Naucil se na nich ve 4 letech cist a po nem i jeho mladsi sestra. Pomalu ale prichazi cas je do kufru vratit... a treba je za 30 let objevi nekdo dalsi :)

2 0
možnosti
RL

Jo jo, to byly časy, kdy jsem ještě četl Čtyřlístek!

"Už jsou zase ve při!"

Bobík: "Kdo že je tu vepř?" 😀

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz