Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ24i80ř27í 68B52a27r13c38a47l
No, tak "zelený" magor Hladík, tak ten zde nadělal spoustu "zelené" škody. Stačí jen ty jeho "akční" zóny! Škoda, že za to nejde tohoto "zeleného" magora popohnat k osobní trestněprávní odpovědnosti s povinností náhrady způsobené škody. To by jeho famílie splácela ještě několik generací, a bylo by to dobře takovým magorům tak!
F79r98a36n28t57i81š42e93k 94N17a44v27r15á88t88i18l
Klimatické krize končí, protože se objevují jiné a dokonce finančně zajímavější krize. Končit budou také parazitické grýndýlové neziskovky, které fungují jako ideologické a propagandistické krytí mamutích dotačních podvodů. Pokaždé, když zvítězí ideologie nad ekonomikou a fanatismus nad zdravým rozumem, nastává úpadek a chaos.
M28i66r44o79s59l63a56v 55Š96e91j94n75a
Klimatická krize nemohla skončit, protože žádná ani nevznikla. Vymysleli ji progressivisticti politici a média.
J24a21k12u84b 91N51o52v17ý
První bojovník za globální oteplování Byl Buffalo Bill a ostatní lovcí, kteří vystříleli 60 milionů bizonů okolo roku 1875. Jak říká moderní věda, každý bizon vyprodukuje 250 l metanu za den...to je 15 miliard denně. Jak říkají moderní klimatologové, kdyby nebylo Buffalo Billa, už jsme se dávno upekli. A tohle převzala naše milá EU a chce to udělat podobně.
M69i56r70o78s22l10a59v 69K67o95c75i37á79n
Většina těch bizonů umřela na dobytčí mor importovaný se stády dobytka, které bizony nahradily. Takže zase hoax.
P44e97t45r 93K67u66b26á52č
Otázka Č1. Mění se klima - rozhodně ano, protože všechny přírodní procesy fungují na principu, že každý jeden parametr X v přírodě buď stoupá, nebo klesá. Voda teče, kámen hozený vzhůru taky nezůstane viset.
Otázka Č 2. Má na změnu klimatu vliv člověk? Pravděpodobně ANO ke 120 gigatunám CO2 které vypustí a pohltí příroda přidává ročně 10 gigatun ze své činnosti.
Otázka č. 3. jak proti tomu bojovat - 100% ne tak jak se to v současnosti dělá - viz Německá energetika, která stojí na plynových a místy dokonce mazutových elektrárnách. Nebo nesmysly typu elektromobilů a tepelných čerpadel, která n akonci výrobní linky už mají větší uhlíkovou stopu než konvenční auta a kotle za celou svou životnost.
Zvyšující se podíl CO2 v atmosféře je spíše pozitivní, protože zvyšuje rychlost růstu rostlin včetně zemědělských plodin a tím usnadňuje výživu lidské populace. Rostliny mají růstové optimum při 3x vyšších koncentracích CO2 než je v současnosti - Proč asi ???
Racionální přístup k boji s globálním oteplováním by byl vyvíjet technologie, které neprodukují CO2 a zároveň se uživí bez provozních dotací na volném trhu.
Takové technologie se pokouší vyvíjet Čína, Vietnam a Indonézie spolupracují s Americkým jadernými startupy, aby jim (za výraznou slevu na jejich budoucích produktech) poskytly azyl před americkými regulacemi a zelenými bolševiky.
V EU - sudé dny něměcký kacnéř MERZ říká, že vypnout jaderné elektrárny byla chyba a liché dny říká, že znovu je zapnout je politicky nemožné - kvůli SPD, která svou činností ve 30. letech už jednoho Hitlera k moci dostala.
ERGO - spíše se dočkáme nové totality (která je skutečnm cílem zelené politiky) než bezuhlíkové budoucnosti.
J80. 30G64a86n65a78u83r
Všechno je jinak, pravil by klasik.
Za sebe píšu, klimatické změny byly, jsou a budou.Je to v řádu běhu světa a času!
Jinak bychom tu ani nebyli!
M45i80r47o70s95l65a67v 58Š13e85j86n11a
Pojem Klimatická krize je blbost. Žádná taková krize není.
Ještě pitomější je ale pojem Klimatická úzkost, používaný zelenou omladinou.
P26a67v94e79l 22R65a89d34a
"Blbost" se může projevovat šermováním s pojmy tak, že negativní hrozba zůstane v realitě nereflektována.
T83o36m64á88š 35P15. 90P55. 31H74a65m18e70t
Takže se na ty klimaalarmy můžeme konečně vyssrat, že jo?
P22a90v97e95l 36R49a37d98a
Spolehnout se spíše můžete na to, že bezohlednosti zůstávají dveře stále více otevřené.
V18i22k65t92o29r 48H28a70v97e71l
Že je ten celý klimatický humbuk nebetycna pitomost, víme dávno. Ideologie sloužící k demontáži svobody jednotlivce i společnosti a podstaty západní demokracie pod záminkou shoření planety, propagovana psychicky narušenými jedinci. 

V68l10a77s19t26a 58M44o89k73r21ý
TAK HLAVNĚ,
aby rušili dotace na ten nesmysl,
ŽE
M36i37r29o78s40l13a75v 95Š83e84j26n62a
Dotace na klimatickou krizi?
Jak lze dotovat něco, co neexistuje?
Mohl byste nám tu napsat, jak se dotuje klimatická krize?
K34a75r23e97l 95K16i66b72i84c
Matka Příroda trpí, my lidé ji trápíme. Jsme hříšníci, musíme konat pokání a činit oběti. Židé kdysi obětovali na oltář v Jeruzalémě jednoho býčka za rok. Od nás se jednou žádá obětovat celou jadernou energetiku, poté spalovací motory, pak zas 600 000 krav, protože produkují metan, prostě jak nám to noví náboženští (ekologičtí) vůdci přikážou.
V48l70a43d80i80m47í90r 58Š63ť87a80s83t45n23ý
Už jsem docela dlouho na světě a něco pamatuju. Třeba to, co psal časopis Věta a technika mládeži na téma oteplování na sklonku sedmdesátých let minulého století. Tehdy totiž uváděl, že pokud se oteplí o 0,2 stupně, bude mít Země problém a pokud o 0,5 stupně, čeká Zemi apokalypsa.
Od té doby se oteplilo už mnohem více, což se neprojevilo nijak jinak, než dílčími problémy s nedostatkem vody, které by ale byly celkem snadno řešitelné, kdybychom prostředky idiotsky necpali do podpor OZE ale smysluplně je využili ve smyslu efektivního hospodaření s vodou a staveb na zadržení vody v krajině.
V88l44a51d74i24m85í30r 16Š74ť12a95s28t61n38ý
Věda a technika...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz