Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AR

A. Reček

27. 4. 2011 18:26
Ani mě nenapadlo, že

dokonce akademici se vážně zabývají větry.  Já této problematice věnuju pozornost jedině ve spojitosti s čočkou, hrachem nebo fazolemi.  Pak raději se zdržuju doma, protože vznikají silné poryvy větrů, které jsou dost hlasité. 

0 0
možnosti
BR

B. Rybák

28. 4. 2011 18:47
Re: Ani mě nenapadlo, že

Buďte rád, že jim Vaše větry zatím unikají. Vzhledem k obsahu "skleníkového" metanu v nich, asi brzy neuniknou jejich zkoumání a pak i přísné regulaci (nejspíš zašpuntováním).

0 0
možnosti
JK

J. Kunes

27. 4. 2011 5:31
fakta

Pane Kremliku, rad Vas ctu, ale mel byste si davat pozor, jak pracujete s fakty. Tvrzeni, ze hodnoceni probihalo nekolik let je nesmysl.

Hodnotilo se obdobi poslednich 5 let. Priprava podkladu jednotlivymi ustavy ci skupinami trvala nekolik mesicu. Samotne hodnoceni zahranicnimi hodnotiteli trvalo nekolik dni

(vic tomu tezko nekdo venuje ). Vyhodnoceni vysledku zadavatelem (AV CR) trva nekolik mesicu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz