24.10.2020 | Svátek má Nina


USA: Oteplovači prohráli volby

10.11.2014

Prohráli v Kanadě i Austrálii a nyní tažení pokračuje i v USA. Senátor Inhofe, který pranýřoval skandál Climategate, se tak dostane do čela výboru pro životní prostředí.

Když byl Obama zvolen presidentem USA, sliboval, že jako mocný čaroděj zastaví růst hladin moří. „Jsem si jist, že o řadu generací později se budeme moci ohlédnout zpět a říci svým dětem, že toto byl ten den, kdy se… růst hladin moří začal zpomalovat a planeta se začala uzdravovat…“ (Election Victory Speech, 2008). Nyní mu do konce druhého volebního období zbývají jen dva roky, ale hladiny moří stále rostou. Mnoho řečí a skutky žádné. Pan žvanil nyní už teprve nic neprosadí. Americký senát v těchto volbách ovládli odpůrci ekofašismu.

c1

Jak oteplovači informují o dlouhodobém ochlazování Antarktidy: V jednom článku novináři píší „V Antarktidě je nejvíce ledu od roku 1979, vědci nevědí proč“ a dalším si protiřečí: „Ledu na Antarktidě je stále méně, za pět let se rychlost tání zdvojnásobila.“

Šéfredaktor deníku Climatedepot Mark Morano říká: „Nepomohly jim miliony Toma Steyera. Nepomohla jim média dštící síru. Nepomohla nejnovější zpráva IPCC. Ať dělají, co dělají, americkou veřejnost „globální oteplování“ neděsí. Veřejnost nevěří, že vláda dokáže regulovat globální teplotu, ani nevěří, že zákonodárci mohou rozkazovat bouřím. Tyto volby uštědřily tvrdou ránu pseudovědeckým blábolům o tom, že vládní regulace mohou ´zastavit´ změny klimatu nebo zlepšit počasí.“

Dodám, že ekofašistům nepomohl ani mystifikační „docufiction“ seriál, který před volbami pustili do médií Arnold Schwarzenegger a Harrison Ford. „Years of Living Dangerously“ měl diváky vystrašit hrůzami oteplování, aby volili Obamovu stranu. Marně. (Nyní seriál běží i česky na AXN – více o jejich lžích se dočtete zde a zde.)

c2

Stařec křičí na mrak. Fotografie z demonstrace proti počasí. (zdoj)

Ani na klimatickou konferenci OSN v září 2014 do New Yorku skoro nikdo ze státníků nepřijel. Nedorazila Angela Merkelová ani Putin ani indický premiér Modi ani čínský premiér a na hlavním jednání chyběl i Obama. Mezitím venku v ulicích New Yorku probíhala lidová demonstrace proti změnám počasí. Aktivisté žádali, aby počasí bylo zrušeno, aby zkrátka bylo celý rok hezky. Oteplovači si, jak známo, pletou počasí a klima. Demonstroval i Leonardo „Titanik“ di Caprio – nový klimatický mluvčí OSN.

Bojovníci proti ekofašismu v posledních letech zvítězili v Kanadě (Stephen Harper) a v Austrálii (Tony Abbot), kde zrušili klimatickou daň. (Podotýkám, že právě z Austrálie je známý karikaturista John Cook, autor stránek Skepticalscience.) Nemluvě o Rusku, kde mají z „oteplování“ jen srandu. Poslední oázou extremismu tak zůstává Evropská unie, kde už vzhledem k tzv. demokratickému deficitu na mínění voličů nezáleží. Asociální klimatická politika – nepochopitelně podporovaná levicí – zdražuje energie, ničí konkurenceschopnost firem a bere lidem pracovní místa. Europarlament ale nemůže zrušení klimatické legislativy navrhnout. Nejde o skutečný parlament - nemá zákonodárnou iniciativu.

c3

Průzkum mínění v USA. Je známo, že levici volí převážně dělnické vrstvy, zatímco vzdělanější lidé dávají přednost pravici. Vzdělaný člověk pseudovědu pozná na sto honů. Oteplovací hysterie je také pro řadu lidí záminka k čerpání dotací. Hlavně pro klimatology. A příznivci přerozdělování volí levici. (zdroj)

Reference:
Změna klimatu může zničit lidstvo, varoval šéf OSN
Stovky tisíc lidí včetně celebrit pochodovaly za účinnější boj proti klimatickým změnám
Leaders under fire for failure to attend post-UN climate summit meetings

******************************************************
www.klimaskeptik.cz
Převzato z Kremlik.blog.idnes.cz se souhlasem autora.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.