Diskuse
POVODNĚ: Jak to v Evropě bylo a jak je teď
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J26I27Ř68Í 57N18A92V18R49Á26T12I48L
Dobrý článek. K tomu je zajímavé porovnání s "Babylonskou věží růstu" viz B. Štědroň a kol. - Opportunities for Growth the World 2100.
J79a95r53o79m70i63r 88L46u53k15a60v40s45k14y
No fuj !!!!! Takhle kopat do zelených báboviček. To můžete ještě začít šermovat tím, že se lid dožívá dvojnásobku věku než za dob lovců mamutů, kdy se nepálilo uhlí ani nebyly pesticidy a Éčka. No vaše tvrzení je ve shodě s Lomborgem, ten také tvrdí, že počet tornád v USA spíš klesá... ale škody jsou vyšší. Takhle lid neoblbnete, to musíte tvrdit, jak je všechno horší a horší..... J.L. end
J22i59ř73í 72Š62a22m90á78n55e15k
Ano.
A když to budete říkat nahlas, dostanete na zkoumání jevu grant. Ale musíte tvrdit, že bude hůř výhradně kvůlivá lidským emisím zločinného oxidu.
J40i67r44i 73N78o55v47o65t53n76y
Přehrada v Nových Heřminovech by se za tuto povodeň zaplatila několikrát. I ti utopení mohli žít.
A šéfka Hnutí Duha tvrdí, že je všechno v pořádku, nic nezdržují - přitom dělají jednu obstrukci za druhou, protože stát nepřistoupil na jejich tezi, že má být Krnov a Opava chráněny pouze na max dvacetiletou povodeň. Nechápu, jak po tomhle může vůbec spát a ještě se cpe do médií s tím, že dělají nějaké dobro.

J46i30ř24í 76B47a38r29c13a72l
Úplně stejně, jako klidně spali v padesátkách naši "udatní" mládežníci. Mrkněte třeba na film "Skřivánci na niti". Je to sice tragikomedie, ale svým humorným přístupem velice výstižná. Vím, o čem mluvím. Strejda a jeho otec tohle prodělali.
J11o50z48e49f 12K28o24s67t97e66l94a86n68s67k90ý
Jak pravil Švejk: "Situace se rozhodně zlepšila!"
R71i52c36h71a73r40d 44V54a59c44e79k
Politici úmyslně přijímají nesmysly, které podrývají ekonomiku. Aby to ospravedlili, tak někteří zavedli "nerůst" jako kýžený prostředek k zajištění "zářné a trvale udržitelné" budoucnosti.
R75o37m44a19n 14L45a73n39g91e81r
Ale vždyť přece přesně o tom celý Green Deal a válka proti CO2 je.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz