Diskuse
KLIMATICKÁ ZMĚNA: Podvod století, část IV
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J58i90n26d90ř38i86c86h 68P74l63z28á92k
Třídění odpadu u spotřebitele je nebetyčná blbost. Každý středoškolák ví, že nejlacinější je hromadná výroba. To platí i pro zpracování odpadů.
D12a68n78i29e88l 92R36y60š63l91i73n29k
Kdo může psát tyhle zoufalé slátaniny vážně?
P80a30v97e89l 60R83a58d60a
Vážným záměrem "může" být desinformační systematika stavící na stokrát opakované lži... Nebo jím může být počet kliknutí na článek prokládaný reklamou ....
Každopádně mám za příznačné, že dotyčný "zoufale" konající příznačně nemá tvář.
"Vážné" pak může být, že takto neidentifikovatelní bývají běžně nepostižitelní a proto spíše všehoschopní.
J36u30r58a 96J70u91r62a13x
Chtějí-li bohové někoho zničit, zakalí mu rozum. Momentálně tak činí skrze zelenou plíseň bující v mozcích zelených magorů, co poté progresivně zblbnou.
Průser je, že když jsou tihle magoři obdařeni mocí, urputně rudozeleně blbnouce s fanatickým svitem v oku radostně ničí život i normálním lidem.
P47a62v10e72l 10R48a72d15a
Mám za to, že k tématu klima změny historicky ladí prvá část úvahy:
..."Chtějí-li bohové někoho zničit, zakalí mu rozum"...
Na portálu N.P. se ale takto nejspíš snaží "kalit rozum" čtenářům kdosi, vystupující pod pseudonymem "
Robert Williams".
Dost možná je ale něco i na závěru úvahy - pokud je totiž v pozadí za touto fiktivní osobou "magor obdařený mocí".
J64o50z23e53f 10K93o36s65t26e96l20a17n88s96k18ý
David Attenborough: "Lidstvo je mor planety."
Jde o úhel pohledu. Již někdy před 20 lety jsem četl, že kdyby se všichni lidé chovali z hlediska využívání přírodních zdrojů jako Američané, tak by lidstvu nestačily ani 3 zeměkoule.
Američané se diví tomu, že v Evropě separujeme odpad. Přitom je to minimum, co můžeme pro životní prostředí udělat, a nestojí nás to téměř nic. Tohle ovšem není moderní buzerace Bruselu, takhle se ještě před 100 nebo 150 lety lidé chovali s naprostou samozřejmostí. Tedy alespoň u nás.
Na vesnicích nebyly popelnice pro odpad. Na obecné smetiště se dávalo většinou staré železo. Lidé přemýšleli, jak se kterým odpadem naloží - ne jako lidé ve městě, kteří všechno naházeli do jedné popelnice. Biologický odpad skončil ve hnoji, který pak sloužil k hnojení půdy. Kosti z masa se daly psům. To, co nešlo dát do hnoje, napr. listy z ořechových stromů, se spálilo. Stejně tak papír z obalů. Zbytky jídla šly drůbeži. Kůže králíků se vykupovaly. Využilo se téměř vše a odpad byl minimální.
To ovšem bylo před érou plastů. U nás to do značné míry bylo na vesnicích i za komunistů. Plastových obalů bylo podstatně méně než dnes. Plastové láhve na minerálky se objevily až ve druhé polovině 80. let.
V České republice div nevypukne revoluce, protože PET láhve sa mají zálohovat a vracet. Neskutečná tyranie. 😀 Na Slovensku se to před pár zavedlo bez velkých keců a funguje bez problémů. Ostatně již za komunistů se zálohovaly skleněné láhve, a to bylo podstatně složitější na manipulaci. Záloha na jednu láhev byla koruna, co je v dnešních cenách 10-15 korun.
Dřív se na Slovensku nejvíce plnily kontejnery na plasty. Protože plastových láhví bylo nejvíce a měli největší objem. Jen málo lidí si dalo práci slisovat láhve pomocí rukou do menšího objemu. Krom toho plastové láhve byly porozhazované, kde se to komu hodilo. Dnes to tak není. Jsou-li někde nějaké prázdné láhve, rychle je posbírají bezdomovci.
V Česku se bohužel z ekologie stalo sprosté slovo hodné zav
J89o14z66e66f 81K20o81s57t95e40l32a22n11s90k11ý
Současné lidstvo nezná zdravou míru - čehokoliv. Jde od jednoho mantinelu ke druhému. Snad nejlíp je to vidět v USA. Jeden president zcela zakáže v některých oblastech těžbu ropy a vše sází na obnovitelné zdroje. President, co ho vystřídá, udělá přesný opak - zruší veškerou podporu obnovitelným zdrojům a jedním z jeho volebních hesel je "Drill, baby, drill". Tedy vrtej (ropní vrty), vrtej.
M28i41r57o92s34l19a70v 14Š60e41j92n91a
Magor Nový, alias Zasazabanovaný, nám tvrdí, že Slovensko má v ústavě právo na hotovost.
To by mě zajímalo, jak na Slovensku fungují online shopy, pokud v nich chce někdo platit hotovostí a online shop mu to neumožní, takže porušuje slovenskou ústavu.

M79a73r81c54e24l 50N53o20v67ý
Bezmozog Šejna nechápe rozdiel medzi právom na hotovsť a povinnosťou platiť iba hotovosťou. 

V43a81ň89u93r82a 92P26e23t77r
A u nás zelená pakáž právě tlačí na A. Babiše, aby ji nepřipravil o její koryta...
M16a34r88c27e11l 82N23o84v18ý
Nebudete nič vlastniť a budete šťastní-okrem Green deal podvodu, aj digitálna identita, digitálne peniaze a (z prstu vycucaná) uhlíková stopa.
To,co se nyní odehrává v Austrálii (a něco podobného chystá také Kanada), je předzvěstí budoucích systémů sociálních kreditů. V bezhotovostní společnosti by mohly být podobné praktiky zcela běžné.Cílem je samozřejmě vyloučení disentu z běžného života, včetně jejich „odříznutí“ od přátel. To, k čemu dochází v Austrálii, lze přirovnat k trestání lidí, kteří v Kanadě finančně podpořili protestující kamioňáky. Také jim byly zablokovány účty pouze za jejich podporu, aniž by se sami protestů účastnili.
V Austrálii banky nyní určují, s kým se můžete přátelit, a pokud odmítnete spolupracovat, zablokují váš účet. Banky zachází stále dál a dál, přičemž zdůvodnění podobných kroků je vskutku bizarní: údajně vám blokují účet proto, aby vás udržely v bezpečí.
Jisté ženě byl její účet zablokován po malém nákupu pomocí kryptoměny. Když šla do své banky, aby se domáhala nápravy, ptali se jí na její skupiny na Facebooku, konverzace na WhatsAppu a chtěli znát jméno osoby,která ji naučila investovat. Když odmítla, její účet zůstal zablokován. Jiná žena si nemohla vybrat peníze pro platby dodavatelům bez faktur. V některých případech zůstaly účty zablokovány po celé měsíce bez vysvětlení. Tato nová pravidla pomalu zrají pro digitální ID a kontrolu sociálního kreditu. Je to plán pro digitální tyranii. Ve světě,kde by již nebyla hotovost,by bylo pro neposlušné velmi obtížné přežít. S disidenty by se nikdo nebavil ze strachu, že bude sankcionován v rámci systémů sociálních kreditů.
Sami disidenti by se dostali na okraj společnosti a zůstali by bez prostředků. Nyní vydávané digitální ID (u nás nazývané e-doklady), jsou již koncipovány tak,aby byly propojitelné jak s digitální programovatelnou měnou (CBDC), tak se systémem sociálních kreditů...
Starmer vyhlásil povinné digitální ID v celé Velké Británii,mnozí lidé protestují a odmítají se podřídit.
M71i56r80o43s83l59a66v 97Š50e25j53n90a
Já se ani nedivím, že dostáváte tady stále bany a že pak musíte otvírat nové účty pod novým nickem.
Ty vaše bláboly lze definovat jako šíření poplašnych zpráv
V81a60ň67u27r64a 94P14e93t28r
Proč jsou zakázány hákové kříže a jiné "nacistické projevy." Takovou genocidu, jakou chtějí zelení Hitler nikdy neplánoval!
Za celou WW2 zahynulo (včetně Tichomoří) "jen 2.5% lidstva, zelení jich chtějí zlikvidovat přes 90%!
J77a54n 90S66c37h56w11a76r81z
Chybička se vloudila. Kdyby bylo na Zemi jen tolik obyvatel jako v patnáctém století, nikdy by lidstvo nedosáhlo současné úrovně poznání a techniky. Nebylo by k tomu dost chytrých lidí. Stejně tak neudrží současný stav poznání pokud se znovu zredukuje na cca půl miliardy duší.
J20o13s37e68f 19P77o92k80o92u27t92n95ý
To je otázka. V africe je ke 2 mld humanoidů, ale že by k čemukoli přispívali, jsem si nevšiml; spíše odcerpávají. To i ti Seychellané pracují v turistickém ruchu.
J31i82ř74í 18E33r73b30e10n
"v Evropské unii, kde pravidla vyžadují, aby byly domy optimalizovány tak, aby se snížila spotřeba energie a aby se do roku 2035 dosáhlo čistých nulových emisí uhlíku. Kdo nebude mít peníze na renovaci svého domu, aby tento cíl splnil, bude muset svůj dům prodat. "
- pokud je celý text tak "pravdivý" jako tento postulát, pak je pouze pro pobavení...
Š45t87ě19p89á88n 93Z12e88m75e56k
No, tady se asi mýlíte. Někde jsem četl, že programem EU je, že od určitého data nebude smět být nezateplený dům vlastnicky převáděn. Tedy prodán ale i zděděn. A bylo to míněno smrtelně vážně. Co se s těmi domy stane uvedeno nebylo, zřejmě se nechají spadnout, nebo připadnou státu.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz