Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V82l93a28d68i96m16í14r 97D90u50g39a
Čo myslíte prečo USA odmietli podpísať Kjótsky protokol? Čo myslíte, prečo Trump odstupuje od Parížskej dohody?
Existuje podozrenie, že boj proti klimatickým zmenám znižovaním emisií je súčasť ekonomickej vojny, ktorú vedú USA voči všetkým konkurenčným ekonomikám vrátane ekonomiky EU.
Bohužiaľ, v EU máme tak blbých politikov že sú ochotný zlikvidovať vlastnú ekonomiku a to iba preto že si to prajú USA!
J68u34r69a 51J46u53r74a96x
Doba vymknuta z kloubů šílí.
A dobroserové s mozky prožranými zelenou plísní do nás to dobro vtlučou, i kdybychom na to chcípnout měli.
P62a76v73e77l 91R37a73d77a
Doba se opravdu začíná vymykat "z kloubů" a to v celé řadě ohledů:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Planet%C3%A1rn%C3%AD...
Takže to při setrvání trendů vypadá, že i na to "chcípnutí" dojít stále pravděpodobněji může. Otázkou je kdo kde kdy...
V12a60ň57u31r63a 17P29e26t53r
Austin, Boston, Chicago, Cleveland, Houston, Los Angeles, Miami, New Orleans, New York, Filadelfie, Phoenix, Portland, San Francisco, Seattle a Washington D.C. - Vše až na Miami (kde ovšem vládli demokraté předtím) to jsou výlučně města, řízená Demokraty, význačující se často mimořádně vysokou zločinností.
Tak jsem zvědav, jak se tam lidé budou pohybovat pěšky!
M63i84r82o41s89l70a79v 31Š83e35j93n96a
A co to má společného s globálním oteplovánim?
J45a49r52o71m43í38r 40V30o98r23l65i38c24k38ý
Může někdo sdělit, kdy během - řekněme posledního milionu let, na Zeměkouli žádná klimatická změna neprobíhala?
J68. 85G10a70n49a17u26r
Žádná klimatická změna v minulosti nikdy nebyla, protože nikdo nepálil uhlí, ropu a zemní plyn.Byl to zkrátka ráj!

F86r61a70n43t16i91š95e51k 92K66o42r76e41c62k17ý
Souhlasím.Motorem klimatu planety Země je především a jedině Slunce.
Klima planety Země navíc ovlivňuje mj. Vzrůstající sluneční aktivita, Variabilita oběžné dráhy Země, Variabilita náklonu zemské osy, Seismická i Vulkanická činost Země
P84a87v34e76l 97R27a39d97a
S tím motorem klimatu ... máte rozhodně pravdu. Proč jste se ale vyhnul kvantifikaci změn od dlouhodobého stavu nevím. Takovou bilanci i s výhledem doplnuje např tento článek:
M55i67r12o30s83l79a59v 44Š27e77j19n82a
Toto je blábol světové úrovně.
Proč myslíte, že se lidstvo hromadně stěhuje z venkova do měst? Protože chce mít většinu služeb v dosahu '15 minut".
Pokud vám těch "15 minut" vadí, odstěhujte se na samotu bez možnosti rychlého spojení do center služeb.
M77a19r64t50i42n 87K36o42u80t87n96ý
Tenhle trend mi sám o sobě nevadí, stejně jako mi sama o sobě nevadí elektromobilů ta nebo bezhotovostní platby. Pokud si je ovšem lidé zvolí dobrovolně a zůstanou tu alternativy a nebudou vnucovány jako jediná možnost. A především, pokud nebudou spojeny se šmírováním a omezením osobní svobody.
D61a31n83i97e74l 93R50y89š85l88i16n13k
Ignorantský monolog pokračuje - jednooký hovoří ke slepým o tom, že "klimatická změna je podvod". Nikdo ze zúčastněných o tématu neví nic, takže souznění je zaručeno.
P40a85v17e26l 90R58a48d64a
O udržení povědomí nejistot a tím krytí fosilního podvodu na následnících skutečně nejspíše jde.
Realita je totiž o tom, že protagonisté názoru "klima změna je podvod" s takového jednání doposud výrazně profitují - kdežto širší okolí až další generace stále více tratí. Pro staletí až tisíciletí dlouhou setrvačnost klima systému nejsou dnes dopady zřejmé a na ty s fatálními důsledky dojde až s více-generačním časovým odstupem. Proto dnes nemá drzost egoistů prakticky žádnou adekvátní odezvu.
V67í58t83ě97z29s46l91a87v 71C83í58r19k58v16a
Zlaté Husákovy 80 ky. Na jedné straně podporovat existenci infrastruktury továrny nebo alespoň kanceláře, restaurace tělocvičny bazeny zábava v blízkosti uvnitř většiny čtvrtí mi dává smysl.
K tomu ale taky podpora distribuce tohoto po celé republice, tedy začít u průmyslu.
A je pravda, že o toto se komunisti za Husáka celkem snažili. V tomto bych je nekritizoval. Dnes, když musí lidé daleko dojíždět, s omezenými spoji, je konkrétně toto horší. Nakonec i veřejná doprava je ekonomicky výhodnější.
Sranda končí tam, kde do nějakého utopického způsobu života začínají někoho nutit. A je třeba zbystřit když takto lídři světa nastavují AI, automaty a regulace. Naprosto neakceptovatelné a taková garnitura patří za mříže! A to jednoznačně a hned. Následky jsou nebezpečnější než se zdá. Orwell varoval správně. A my komunismus zažili.
L80u45b85o14m65í92r 37M90a30s75á74r
Kdyby jen 10% obsahu clanku byla pravda, pak i tak je to naprosto HRUZNE.
Co na nas lepsolidi chystaji, je desive.
P78a77v42e26l 95R76a92d25a
Nevím za kterou skupinu píšete. Článek je sice jen další slátaninou polopravd a autorových afektivit.... ale situace, kdy jsou pokřivené výplody jedince navíc vytrubovány do veřejnosti ... je opravdu příznačná tomu, že budoucnost vypadá "HRUZNE".
Spíše by mělo "děsit", že už dlouhodobě ověřitelnou realitu rostoucího překračování planetárních mezí prakticky nikdo adekvátně nereflektuje.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz