26.5.2020 | Svátek má Filip


KLIMA: Zneužité děti

2.10.2019

Jistě jste to zaznamenali také, čas od času se ve sdělovacích prostředcích provalí téma zneužitých dětí, sdílení dětské pornografie, fotek, videí, tyto se prodávají na internetu nebo i jinak. Nedávno jsme se mohli dočíst, že vlastní matka ke svému dítěti připouštěla, jak to jenom…. Rodiče Grety svou dceru obětovali - tentokrát klimatickým pedofilům.

Ke zneužívání dětí docházelo vždy a asi i všude, známé jsou dětské křížové výpravy, které měly za cíl osvobodit Svatou zemi, zjevil se anděl a ukázal cestu. Organizátory těchto byli křesťanští fanatici a překupníci otroků, takže to dopadlo neslavně. Mnoho dětí bylo prodáno do otroctví, mnohé to nepřežily. Na neštěstí měli zásluhu i chudí rodiče. Někteří své děti přímo prodali, někteří skutečně věřili ve svaté poslání, někteří doufali, že jejich potomci se budou mít lépe.

V novodobé historii nelze přehlédnout zneužití mladých Němců hitlerovským režimem v prospěch Třetí říše. Také komunistické režimy chtěly vytvořit nového člověka a socialistickou světovou soustavu, kde dobro, pravda a láska zvítězí nad nenáviděnými kapitalisty. Přiznejme si, že i na Západě vyplachovali dětem a školákům mozky v opačném gardu.

V dnešní době tomu není jinak, jsou cvičeni dětští zabijáci, kteří slouží v islámských či teroristických armádách. Na jednom sporném území se již ve školce děti učí, že musí zabít příslušníka vedlejšího státu - nebo jej alespoň zahnat do moře.

Minulé pondělí jsme mohli vidět mladou, prázdnou nestudentku Gretu Thunbergovou. Ta byla zneužita nejprve svými rodiči, potom PR novináři a nyní alarmistickým businessem a klimatickým průmyslem, a to všechno na půdě OSN. Jak je možné, že nejvíc se blbne v nejvyspělejších státech?

Země hoří a my „staří“ již 30 let nic neděláme, jenom žvaníme, těm mladým předáváme spálenou zemi bez budoucnosti... Bylo by to k smíchu, ale nevíme, co se na to nabalí, jaká budou pravidla hry a kam až to zajde. Čeká nás klimatická diktatura, nebo ekologická demokracie, kde opět nebude místo pro jiné názory a nesprávné lidi?

Kdo viděl a slyšel její projev, musel být zděšen. Trochu to připomíná pohádku o císařových šatech, ale tentokrát je nahé to dítě, a trochu pohádku kdo je hloupější, jestli Greta nebo ti, co ji přijímají a tleskají. Ti, kteří na tom vydělávají, hloupí nejsou. Ve hře jsou peníze, miliardy klimaeur a ekodolarů se vykládají jako karty v kanastě, a přitom je to stále málo. Kdo to zaplatí, vážení daňoví poplatníci?

Šestnáctiletá, životem zklamaná Greta je evidentně zneužité dítě, které události neovlivňuje, to dělají jiní, a nejen s ní. Celá generace mladých lidí může být opět zneužita, jako už mnohokrát v minulosti.Otestujte s námi balíček kosmetiky JOHNSON’S Cottontouch™? Stačí se přihlásit
Otestujte s námi balíček kosmetiky JOHNSON’S Cottontouch™? Stačí se přihlásit

Vyzkoušejte s námi kosmetickou řadu Cottontouch™, která je určena pro novorozence od 1. dne života. Miminko se s ní bude cítit jako v bavlnce, protože obsahuje pravou bavlnu a díky speciální receptuře se snadno oplachuje i vstřebává.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.