Diskuse
KLIMA: USA obracejí o 180 stupňů
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P51e53t22r 92E14l62i70á10š
Těch pět ,,nezávislých,, odborníků jsou největší a nejprovařenejší joudové pečlivě vybraní aby ,,vyrobili,, studii, která bude odpovídat názoru toho oranžového degeše.
P40r13o84k96o19p 85D43i85v67i92š
To jsem zvědavej, co s tím nadělá Bureš ...
L86u64i62s 83Z64í74d71e94k
Znovuzrození zdravého rozumu v USA není vůbec náhodné po příchodu nenávidiného Trumpa do Bílého domu.
J91a76n 75Č48e26r31n38ý
Je fakt, že Američané v 70. letech otočili z hrozby nové doby ledové do hrozby zničující ho období oteplení vlivem CO2 . Prostě se na oteplení dalo více vydělat .
V13l44a47d68i24m82í28r 29D83u41g59a
Obchod z emisiami je pre politikov dobrí biznis. O tom koľko peňazí pôjde na vedu rozhodujú politici a tak musia vedci tvrdiť to čo vyhovuje politikom!
M70i59r91o61s35l49a50v 93Š84e39j75n55a
Pan Smutný opět nepochopil, o co jde. Ta nová studie nezpochybnila oteplování, ani vliv skleníkových plynů na oteplování. Zpochybnila ale alarmistické hlásání "klimatické krize", což je dobře, protože žádná klimatická krize není. A nebude ani v příštích 100 letech.
J44a27n 40S27c13h61w90a68r44z
Tak doufejme že Babiš ten "Lex OZE" zase zruší...
J77u52r15a 13J21u12r40a51x
Kéž by. Ale po mém soudu doufáte marně. Babiš se proti bruseli nepostaví, na to nemá odvahu. On vlastně u nás žádný politik k tomuto nemá odvahu ani hubou, natož činy.
Koneckonců nejsme suverénní stát, ale z vlastní vůle gubernie brusele. A jako takoví musíme držet hubu a krok.
A očekávat od těch blbečků v bruseli v čele s rudozelenou carevnou z Leyenu byť jen odklon od GD, natož jeho zrušení, je pošetilé. Na to je špína příliš zažraná a příliš mnoho subjektů na něm těžce vydělává. A sami si rybníček zeleným žabincem zarostlý nevypustí.
K35a97r32e46l 98W37á87g97n57e89r
Jak píše profesorka Judith Curryová ve své zprávě o klimatickém hodnocení amerického ministerstva energetiky, publikované 29. července 2025: „Klimatická změna je reálná a zaslouží si pozornost. Není však největší hrozbou, které lidstvo čelí. Tou je globální energetická chudoba. Jako člověk, který si cení dat, vím, že zlepšení lidských životních podmínek závisí na rozšíření přístupu ke spolehlivé a dostupné energii." 

J67i34ř63í 73M22a82j26z25l73í30k
Takový energetický potenciál, kterým by bylo možno nasytit ca 8 mld lidí naše planeta nemá a lze se obávat, že ani v budoucnu jej mít nebude. Vše relativně dostupné, levné, spolehlivé a bezpečné již bylo vynalezeno.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz