Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KLIMA: Když se bondovky stávají realitou

Víte, že předlohou pro padoucha z Quantum of Solace byl zakladatel eko programu OSN? A víte také proč?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

V. Kremlik

11. 11. 2011 21:03
Kdo je clenem

Doporucuji take vygooglovat "Club of Madrid"  - to je pobocka Rimskeho klubu - a kouknout se, kdo jsou ti clenove. Aby bylo jasne, ze to neni nejaky okresni spolek zahradkaru.

0 0
možnosti
RL

R. Langer

11. 11. 2011 12:19
Tak teď

poprvé mě nějaká konspirační teorie trochu nahlodala... ;-)

0 0
možnosti

M. Šejna

11. 11. 2011 9:09
kouzelný článek

Pan Kremlík opět dokázal, že je mistrem konspiračních teorií. Všude vidí spiknutí. Jen jsem nenašel souvislost těchto spiknutí s klimatem, tedy se slovem, které je nadpisu článku. Ale asi to bude tím, že pan Kremlík považuje všechny klimatology za spiklence, zloduchy a kriminálníky, kteří vládnou tomuto světu a chtějí ho zničit. A pan Kremlík je ten klimaskeptický agent 007, který hrdinně bojuje proti těmto zloduchům. Snad už to pochopí i scénáristé v Hollywoodu a životní příběh tohoto českého klimaskeptického hrdiny zfilmují.

0 0
možnosti
VK

V. Kremlik

11. 11. 2011 11:16
Re: kouzelný článek

Jako obvykle, diskutujete pod clankem, ktery jste necetl. Pointa je, ze konspiracni teorie vytvareji panove z Rimskeho klubu a mozna se pritom inspiruji z filmu a literatury. Nas obdiv si zaslouzi pan Fleming, ktery už tehdy chapal, ze klicovym konfliktem 2.pule 20.stoleti nemusi byt studena valka, ale ciny soukromych organizaci. Dnes vypada jako vizionar. Ale drive mi to pripadlo matouci, proc proboha agent kapitalisticke mocnosti za studene valky bojuje proti soukromnikum casteji nez proti Rusum.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz