Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KLIMA: Jsme spaseni!

Na webu se objevil článek o biotechnologii, která dokáže z atmosféry vychytávat oxid uhličitý a měnit jej na organickou sloučeninu. Klima je zachráněno a my s ním! (?)
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DR

A čo tak skúsiť to nechať na prírodu ? Príroda si vždy poradila , s vysokým obsahom O2 ,

z nizkym obsahom O2 ,

vysokým obsahom CO2 a aj nizkyn ́m bóbshom CO2 v atmosfére ! len jej to dlhšie trvalo !Ale v prírode niejde nič rýchlo , nakoľko pre ňu je 1 milion rokov žiadany vek !

Iba my sme takí nerváci , všetko musí byť okamžite a keď príroda urobí nejaké poriadky okamžite tak zase plačeme , že tsunami , povodne , zosuvy pôdy , sucho , teplo .....Niekedy je až úsmevné , keď vedec povie , že je to katastrofa , od roku 2018 prišlo niečomu hroznému . Hlavne ke ́d vieme asi 150 rokov asko tak merať teplotu , tlak , a vieme čo je to 1 meter a čo je to 1 centimeter ! A už vôbec nefovorím o asi 150 fyzikálnych veličanách o ktorých aj dnes 60-70% populácia nemá ani šajnu !

Kontrolná otázka : definujte čo je to A /amper/ ?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz