Diskuse
COP29: Na cestě chybným směrem
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J89o87s66e25f 47D11l54o22u45h68y
Nemely by t.zv. rozvojove zeme platit rozvinutym za to, ze zpusobuji premnozeni? To je take svym zpusobem exhalace...
P88a43v31e31l 74S69u45r56a
Jsou to emise škodlivin, zatím nezatříděného druhu.
P87e83t90e 20B44r52i56c63h
Myslím, že tzv. rozvojové země za to, že dříve neexhalovaly (na rozdíl ode dneška), budou dostávat pravidelný tučný příjem od zločinných zemí, které exhalovaly.
J48i97ř43í 27Š29a82m28á44n74e46k
Jo.
Politici těch zločinných zemí jsou dnes na to blbí dost, aby vyhověli tlaku všelikých magorů cítících vinu za kolonizační mise, jež mimo jiného pozvedly kolonie na vyšší civilizační úroveň, a samozřejmě magorů zelených. A vydírání těch rozvojových.
V91l46a37d22a22n 40K81u14č84e83r
Jediná možnost jak vyřešit v EU energetickou krizi je přechod na JE a nemusíme řešit zdali na oteplování nebo ochlazování má nebo nemá vliv člověk.
J51i92ř15í 26Š73a22m11á80n71e78k
Ano.
Jenže uvědomte si, že jsme v EU zelenými a taky antijadernými magory vedené. Takže tahle cesta je zarúbaná, JE přece nesmí konkurovat solárům a fofrníkům. Zkušení bruselští byrokraté vedení zelenými magory dokážou jádro pěkně znepřijemnit - viz třeba potupné podmínky, jež nám EU nadiktovala, abychom si směli dostavět Dukovany.
K53a23r68e83l 61M55a77c28h49a15l25a
Klimaalarmismus a boj proti uhlíku přímo ničí evropskou energetiku a ekonomiku a životní úroveň, což je v zájmu geopolitických protivníků budujících každý týden novou uhelnou elektrárnu. Je třeba to okamžitě vypnout.
I85a56n 37B77i97k28k74h70u
Nevím které geopolitické protivníky myslíte, ale Čína uvádí do provozu průměrně 2 uhelné elektrárny týdně a Rusko zase skoro žádnou. Takže nevím o žádném který by budoval jen jednu novou elektrárnu týdně.
K60a37m39i67l 72W22i55c91h27t52e17r80l46e
Souhlasím, že člověk má jen marginální vliv. Ale dejte si pozor s argumentací Boltzmann-Stefanovým zákonem. Platí jen ve vakuu a právě skleníkový efekt nezachycuje.
I72a94n 92B77i77k53k59h65u
Skleníkový efekt nezachycuje, ale je to základní zákon který se musí projevit vždy. Můžete vyzařování zpomalit ale nemůžete ho zastavit.
A když jsem se naposledy díval tak zeměkoule ještě ve vakuu byla :-)))
P61a63v64e78l 67S64u45r77a
" ,,,, Vědci se z více než 99,9 procenta shodují, že člověk má vliv .... "
Jenže jde o vědce, kteří ze zkoumání vlivu člověka na klima dlouhodobě žijí a je tedy v jejich zájmu ty hnidy nalézat, formulovat je cestou nevyvratitelné demagogie a vyrábět analýzy, kterými politici mohou oponenty umlčovat.
M48i74r92o35s19l20a51v 24Š55e94j71n16a
A kde jsou ti ostatní vědci, kteří dlouhodobě žijí z toho, že se všude globálně ochlazuje a člověk nemá na klima žádný vliv?
M62a60r74c42e34l 78Z23a61s44a10z29a74b25a15n98o73v73a87n14ý
E. Nixon: Rockefellerovci vytvorili 990 inštitúcií a aktivistických skupín pre “Klimatické zmeny”.
https://www.armadnymagazin.sk/2024/09/13/elizabeth.../
Keď máš dosť peňazí, kúpiš si dosť vedcov, ktorí vypracujú štúdie na požiadanie. Videli sme to pri štúdiách lekárov o tom, že fajčenie nespôsobuje rakovinu (USA), pri covide, keď za 7mil. grant od Fauciho vypracoval univerzitný vedec štúdiu, že Sars-CoV2 je prírodného pôvodu (v mailoch ho predtým upozorňoval, že je na 99% umelého) no a keď tlačíte peniaze pre USA, vlastníte ropné polia, banky BlackRock...., tak si zaplatíte aj klimakrízu a z CO2 urobíte bubáka. A ľuďom, pomocou užitočných idiotov (Rada), nanútite emisné povolenky na domy, nanútite sociálny kredit = CO2 stopu pri nákupe (nutné zrušenie hotovosti), vybijete hovädzí dobytok (bubu metán), hydinu (bubu vírus) a ľudí dostanete pod kontrolu tak, že sa nebudú môcť búriť, lebo im budete kontrolovať potravu. A vlastne všetko.
M56i19r24o78s77l24a54v 36Š61e53j78n31a
Ve Slovenskem armádním magazínu jsou největší experti na klima, evoluci a covid19.
P82a81v52e13l 11S87u32r54a
Největší podvodníci světa se slétli na konferenci, kde mudrují o tom, jak a kdy zakázat používání fosilních paliv, aniž by je zajímala jakákolí vize, čím tuto nepoužitou energii nahradit. Mezitím se jim příroda vysmívá a dělá to, co vždycky - reaguje na vnější vlivy prostředí, včetně mikrozměn parametrů, které může působit člověk. A místo aby se připravovali na přírodou vynucené změny životního stylu, které se čím dál jasnějí rýsují, řvou, že jim zbytek světa musí platit za to, že jsou. Kolik peněz už stálo všechno to jalové plácání a nepoužily se vývoj opatření, která by minimalizovala škody vyvolané pozorovanými klimatickými katastrofami?
Z88d50e83n43o 48J55a27n20e14c21e76k
zajimave je, ze jim nevadi miliony tun CO2,
ktere generuji sytene nápoje !! Preco sa neblokuji vyrobci sytenych napojov ??
M49a67r89c24e96l 48Z81a96s28a78z51a61b17a65n77o46v91a71n12ý
Alebo: https://unser-mitteleuropa.com/137918
Východné Alpy bez vrcholových ľadovcov, keď „Ľadový muž“ Ötzi začínal svoju túru cez Alpy, bolo tam menej ľadu a ľadovcov ako dnes. Ešte pred 5900 rokmi boli vrcholy východných Álp bez ľadu, ako ukazujú analýzy ľadových jadier z roku 2020.- čiže pred 6000 rokmi bolo v Európe teplejšie ako dnes.
J96i85ř51í 42Š25a15m34á80n40e32k
To teda museli lidi tehdy emitovat obrovské množství zločinného oxidu, když byly takové hice. Že to lidstvo vůbec přežilo?
O95l44d32ř50i75c38h 62K91o66ž55u64š29n90í14k
Hi, opět se sešla vrána s vranou. Udivuje mne, kolik se našlo užitečných blbců a přinutili, nás, ať chca nebo nechca - celý ten cirkus financovat, a ekonomicky krvácíme. Klimaalarmisti nejsou žádní vědci, jsou to pouze zelení aktivisté, kteří vymýšlejí - ne argumenty, ale tvrzení , řeči, řeči, řeči bez důkazů na podporu svého náboženství.
P75a47v88e75l 77V69y18b34í47h12a23l
Pane Kožušníku,
máte často hlad nebo si nemůžete dovolit dovolenou na Havaji?
"Klimaalarmisté se mohou mýlit, ale zvyšování teploty země, tání ledovců, tání permafrostu, zvyšování hladiny moře, neúroda způsobená suchem, ničení lesů kůrovcem, požáry, stupňující se cyklóny, to jsou skutečnosti, které si vědci nevymysleli. A stále rostou ekonomické ztráty, jak vyplývá z následujícího grafu:
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz