Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZEMĚDĚLSTVÍ: Posunutí termínu

Apely našich zemědělců na současnou vládu požadující změny ve Strategickém plánu SZP (materiálu nastavující podmínky dotací a jejich výši) na straně jedné, a naopak zachování podoby tohoto dokumentu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŠH

Navrhoval bych změnu, ale nikoliv termínu.

Prostě komisařka pro pohlaví a komisařka pro biodiversitu nebude velet našim sedlákům. A ČR.

Ministra zemědělství se to netýká, je to hejhula.

Zavedl bych zas -Ministerstvo orby-, jako za Masaryka, 17% dnešních zaměstnanců a šéfem by mohl být nějaký sedlák, za kterého se hodně sedláků zaručí. A referenta, který sjednává dovoz paprik ze Španělska v srpnu, bych .......... jako za Karla IV. To se páralo zaživa. Odpoledne už bylo fertig..

Podívám se, co na tu cibuli z Belgie píše ten Fiala.

0 0
možnosti
JN

rozklad a pohrdání národních zájmů,.......... to je politika vlády všech premiérů ke škodě většiny občanů!!!

0 0
možnosti
KP

Poněkud se opomíjí, kolik % půdy obhospodařují velké podniky. A podstatné je, co se ( nezáměrně či záměrně) uvádí o tzv."baronech". Velké podniky, jako a.s., jejichž akcionáři jsou vlastníci pozemků či družstvo vlastníků, nejsou "zemědělští baroni". Jinak. Kolik vlastníků začalo,po restituci, samostatně hospodařit? Př. 5-6 /z 65/ rodin. A to minimálně, do roku 1994-1995, jim šel stát na ruku. Dále. Kolik % výrobků dnes, tyto kategorie vyrábí a kolik jich chová zvířata? Zemědělská politika, byla hozena, přes palubu, již před a při vstupu do EU.:-(

0 0
možnosti
VP

Nechápu, proč by o tzv. zemědělské politice České republiky měla rozhodovat nějaká sebranka z vedení EU. Tzv. dotace, podle mého uplácení, si může EK strčit do pr...e. Předsedkyně má k tomu povolení už svým jménem.

0 0
možnosti
Foto

Jak to tak čtu, kam se na Evropskou Únii hrabe nějaké RVHP se svými pětiletkami a centrálním plánováním. To byli proti EÚ žabaři, co nechávali skoro všemu volný průběh.

0 0
možnosti
VK

Veškeré dotace jsou špatné a deformují trh!!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz