Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Kejkrt

30. 10. 2010 9:04
Pro úplnost.

Autorem TOP 10 je tajemníkhttp://www.asz.cz/cs/aktualne-z-asociace/byrokratem-roku-je-8230.html" target="_blank" rel="nofollow"> ASZ J.Šebek.

0 0
možnosti
MF

M. Franková

30. 10. 2010 8:04
Na dané téma

by se daly popsat stohy A4. Podnikat jakkoli v oblasti zemědělství je skutečně v pravdě kovbojka pro velmi otrlé. A to je ještě třeba se zmínit o nemalém faktoru v oboru půdního hospodářství....a tou je lidská závist! Co na tom, že nám místní podnikatel dává celoroční práci, pravidelně vyplácí velmi slušnou mzdu a ještě navíc si od nás pronajímá naši zrestituovanou pastvinu?? O kterou bychom se pochopitelně museli ze zákona za nemalé peníze postarat? Sem tam na něj jen tak pro zpestření pošleme udání, že se tam ty krávy pasou, a co kdyby.....! Stalo se nedávno. Přijely dvě mladé holčiny ..tipovala bych, že si do oné návštěvy na pastvě myslely, že jsou krávy fialové, podivovaly se nahlas, že krávy na pastvě pijí vodu z protékajícího potoka a pak si všimly, že nedávným povětřím vyvrácený náletový stromek o síle nedospělé paže, krávy okousaly. Nu,co chcete..jsou to krávy. A již bylo nařízení na světě! Povinnost vysadit hned několik stromků! Co na tom,že na oné pastvině nikdy nerostly!!! A prý si to přijdou zkontrolovat ..a běda podnikateli, který neuposlechne!

Další kapitolou jsou majitelé chalup. Vyhlídnou a koupí si chaloupku v krásném prostředí, kde se na loukách pasou ovce, krávy, kozy. A ejhle, on ten boží tvor bučí, mečí a vyměšuje!! A ono to začne chalupáři vadit natolik, že přehršel stížností je okamžitě na světě.Přiznám se, že místní podnikatele v oblasti zemědělství skutečně obdivuji. Sama nevím, zda bych na tyhle žabomyší války měla nervy. Je to podnikání pro skutečné nadšence a navíc velmi pevných nervů. Není pak skutečně lepší na oné pastvině postavit černé svinstvo lapající slunce?? Zcela jistě je to finančně výhodnější. Zřejmě i z tohoto důvodu se Česká republika loni poprvé v historii stala nesoběstačnou ve výrobě vepřového masa.

0 0
možnosti
MM

M. Macek

30. 10. 2010 0:37
Výborný článeček z kocourkova - ještě že neprošly jiné úřadnické perly:-)

Ještě by to chtělo zavést poviné čipování domácích mazlíčků a registraci do IZR, abychom je ochránili před využitím jako jatečních zvířat:-D Úřednickou kreativitu bychom mohli exportovat, jen nevím zda-li by byla poptávka!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz