Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

STAVEBNICTVÍ: Není co oslavovat

Byla to skoro sláva, když vláda ČR na svém posledním loňském listopadovém zasedání schválila novou podobu tzv. liniového zákona, který by měl přinést zkrácení přípravných lhůt pro výstavbu především dopravních staveb ze současných průměrných 13 let na 10 let. (Pozn. Jde o novelu zákona č. 416/2009 Sb.)
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

To je bomba, pan autor si dovolil tvrdit ", že se v tom v našem socialismu se stavělo mnohem více a kupodivu i mnohem rychleji." a nejspíš i kvalitněji.

Ano dokud si nepřiznáme, že i v tom minulém režimu bylo mnoho věcí dobrých a ty se neměly bourat a ničit, ale naopak je zachovat, tak se situace u nás nezlepší a nejen ve stavebnictví.

0 0
možnosti
JJ

J31u97r10a 49J24u40r10a44x

24. 1. 2020 20:01

Ano. Vyjmenuje pár těch dobrých věcí. Konkrétně.

0 0
možnosti
JK

Např. ve stavebnictví jenom mezi lety 70 a 89 se v Praze postavilo Pražské metro, dálnice D1 D11, D10 a další km.. Minimálně dvě jaderné elektr. třetí rozestavěná. Bytová výstavba i když nejenom paneláky, ale bydlení bylo dostupnější. A žijeme z této podstaty do dnes.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz