Pátek 23. ledna 2026, svátek má Zdeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

VK

Chybí nám dostavba Temelína což je zásluha malé strany Zelených v čele s panem Bursíkem přesto že dvě velké politické strany a většina veřejnosti byly pro jádro. Martin Bursík dělá poradce pro oblast životního prostředí ve Fialově vládě kam si ho vybral ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek (za STAN). Tak se nedivte že to tak dopadá s naší energetikou.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/urad-vlady-ma...

PB

P54e75t11e 29B56r25i86c93h

6. 12. 2025 19:31

Zcela zbytečné Ministerstvo pro evropské záležitosti vede vyžírka Dvořák.

JR

Naopak. Úřad pro evropské záležitosti, ať už to bude ministerstvo nebo cokoli jiného, potřebujeme naprosto nutně. Potřebujeme mít někoho, kdo se děním v Bruselu bude zabývat, upozorňovat na možné problémy a dopady na nás, navrhovat opatření a připravovat naše zástupce před EU jednáními.

Jinak totiž budeme zase sedět a divit se co na nás ten zlý Brusel upekl. Krásným příkladem je nejspíš GD. Babiš cosi podepsal, ale vůbec neměl v ruce analýzu co se vlastně z celého dokumentu může vyklubat.

PH

P26e90t71r 42H88á67k

7. 12. 2025 10:38

To by ovšem na tom místě nesměl sedět eurofanatik.

Foto

A nestačilo by ministerstvo pro administrativní záležitosti? Nějaký následník Jamese Hackera by to jistě vzal ...

PD

To máme málo ministerstev, vládních zmocněnců, ústavů Akademie i resortních?

Naši zástupci hlasují pro ty EUnijní šílenosti v obavách o koryto, ne z nevědomosti.

Foto

L76u27k92á22š 85K42u56č23a

8. 12. 2025 20:18
P48r41o72k96o71p 89D96i12v59i11š:

Taky to nechápu. Oni vědí, jaká je obecná vůle v těchto záležitostech napříč celou voličskou základnou, jejich "rodné" strany se již opatrně začínají stavět do pozice: Ano, ale s takovýmito výhradami ... A tady ti eulamentní trafikanti poslušně zvednou tlapu pro ano bez jakýchkoliv výhrad, jak na sjezdu ÚV KSČ. Demokratický deficit je výstižný výraz, byť tedy nijak nevykresluje přízemní egoistické smýšlení aktérů.

PD

"Výhody" poměrného volebního systému. Příležitost pro malé vyděrače. Lidovci, Zelení, Piráti, SPD, ...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz