Diskuse
RŮST: Regulace nemůže fungovat
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L50u68b66o17m31í34r 28Ž66a97l93o43u74d84e46k
No tak co, chceme nerůstovou společnost nebo ne?
E19v60ž44e91n 28D52v66o15ř28á77k
RŮST

To je jako když hodíš placák - žabku - do rybníka.
Poskakuje, poskakuje a nakonec se stejně potopí...
F70r30a58n98t22i96š55e22k 21N56a47v94r57á54t42i66l
Poté, co se činnost regulacemi zničí až k nefunkčnosti, oživuje se dotacemi.
M89i68r97o25s29l13a78v 10K23o11c52i76á85n
Regulace i dotace jdou ruku v ruce jako omezování svobod a korupce - obé jsou prostředky posilování vlastní moci na úkor všech.
M87i59r44o49s88l45a11v 74K29o54c11i48á31n
O růst se zasluhují lidé a podniky. Vláda se o něj zaslouží pouze snížením míry svých zásahů. Co naopak vláda zvýšit může (skoro výhradně), je inflace - tou pravidelně končí většina jejich "zásahů". Bohužel, způsob, jakým je vláda závislá na "vůli občanů", určuje, že větší úspěch mají vlády, které zvyšují inflaci - ony rozdávají a ze zdražování, které nutně musí následovat, mohou vždycky obvinit vydřidušské podnikatele.
D96u12š54a68n 19P40o90l70a24n95s75k97ý
Dobrý článek. "Rozvoj odborného středního, vyššího a vysokého školství technického směru pak NERV opomíjí zcela." Neboť to by chtělo již akci. A většina lidí u koryt technické vzdělání nemá, spíš humanitní a společenské.
Jinak o tom školství jsem napsal povídání na svém webu:
J49i50r11i 98G98o63t27t34l36i60e37b
jj, když studujete politologii, vliv komárů na průmysl, oceanologii, antarktologii, velrybologii, růst hrušek na sahaře, vliv potemníka na výskyt chrousta, woke idelogii a lgbtpswz zákony, tak to něco stojí. otázka je , že my to nechceme financovat ale neziskovky to potřebují k veselému životu. přoč to vláda podporuje? za koho ta vláda kope? za voliče nebo za lobisty, či za "ruské šváby" ,kteří všechny výše uvedená studia s vítají jako úpadek čr a evropy? odpovězte si sami. šťastná budoucnost vašich dětí předčí očekávání ultrazelené agresivní nesystémové levice.
zdravím neumětela digitalizacev stavebního zákona, top surikatu 09,šéfa mžp,odulého bývalého profláterníka, vykuleného zametače korupce, slovenského propagátora závětrných elektráren a fialováho narcisa.
to je vskutku skvělé kam jsme dokráčeli s jejich slibovanou vládou odborníků.
R46o40m76a59n 26L43a43n57g69e94r
No, pane autore, a co myslíte, kolik asi lidí chápe to, co jste napsal? Fyjala ani Bartoš to nebude, a jejich voliči jakbysmet.
P39a40v94e69l 42S79u28r69a
Romane, OBA to vědí, ale nehodí se jim to ....
P89e83t20r 36D59v27o98ř56á85k
Bartoš je vlastně takový dobrodinec.
Na každé stavbě je spousta dřiny, kterou musí vykonat lidé a zatím nejde nahradit technikou. Zprasenou digitalizací, kdy se oddaluje nebo znemožňuje zahájit stavbu, Bartoš vlastně dosáhl toho, že tu lidskou dřinu odstranil.
Bartoš na Hrad!
L20a88d60i11s95l45a74v 18H38a41r79v73á37n79e48k
Na hrad? To jako myslíte Mírov? Já bych ho poslal k lopatě. Pro začátek, aby pochopil, co taková stavba a její příprava je.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz