Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ROZHOVOR: Nový ekonomický pořádek

Vzali jsme zpětný chod. Definitivně. Světová ekonomika mění paradigma. A s ním se mění všechno. Abychom to ovšem zasadili do toho správného kontextu a pochopili, o co tu kráčí, musíme se nad tím rozkročit trochu víc zeširoka.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Představa, že vláda jaksi obmyslně chce zrušit naši svobodu, aby tím naplnila svoje choutky vládnout, je poněkud mimo...Jednak jsou na tom bussinesové zájmy, no a jednak skutečně obava(byť možná neoprávněná), že bude třeba přijmout nějaká opatření a nebude jak (vyjma vyhlášení Totalitního" nouzového stavu)

0 0
možnosti
PD

Schválně, kolik lidí to správné vysvětlení nepochopí ...

0 0
možnosti
Foto

Jo, jo pravda pravdoucí. Pro politika je typické, že parazituje na státních penězích a neumí se jinak uživit. I taková Maláčová, která horovala pro vysoké mzdy, by si měla založit soukromou firmu a platit zaměstnance tak, jak navrhovala. To by byl panečku důkaz! Dávat z vlastního je něco jiného než rozdávat z cizího.

0 0
možnosti
MV

Takových jako F. jsou statisíce. Ovšem daleko horší jsou ti, co státní službu zneužívají k vlastní kšeftům jako lidi kolem Zemana. Na ně se zaměřte.

0 0
možnosti
PD

To si nevyberete, jedině na základě vašich sympatií - jinak se ti vyžírkové totiž neliší.

So geht das.

0 0
možnosti
Foto

Už jsem v důchodu, který zatím stačí a dokonce i s nějakým obnosem, který mi chroustá inflace a to se mi nelíbí vůbec. A tak mám problén - babo, raď.

0 0
možnosti
RL

Nevolit pořád dokola komouše. Ale to je jenom první krok... ;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz