30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

PRÁVO: Zákaz spaní v kabině kamionu?

Už na úvod říkám, že se divím jak blázen, že je něco takového možného. Existuje něco jako 561/2006, které jasně stanovuje daný čas odpočinku, jak jej trávit atd. atd. Už tak se mi zdá moc přísná, nad rámec AETR, který se mi zdál optimální (aby dopravci netýrali řidiče a řidiči měli vůbec možnost si odpočinout).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 11.1.2016 1:04

Ale tohle je jenom belgická krávovina

týká se jen toho eurosocialistického království - počkejte až to prosákne do socialistické EU - po něčem tak blbém musí EU pitrysové nutně skočit jak myš po flusu ...

Jak patrno, s blbostí nejen našich politiků je nutno počítat jako s faktem.

B. Hamáček 10.1.2016 17:57

Je to jednoduché

Je to jednoduché , sosani se brání , aby se do vlády dostal někdo jiný než oni. Tak vymýšlejí stále divočejší hověziny , jednak aby zaměstnali lidi zbytečnou a neproduktivní prací ( viz Bureš se svým EET a hlášením DPH , jako bonus pro něj ještě na tom vydělá on a jeho spřátelené firmy, neboť "něco" bude stát zavedení , a pak hlavně provoz) a potřebují rovněž zničit střední třídu, ta je jejich největší nepřítel , jsou to paraziti , jak se prořekl svého času Mládek. To nebyl omyl , to mu to jen uteklo , špatně se hlídal.

Takže : Kdo chce být chudý , ať volí levici !

J. Šimek 10.1.2016 15:41

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Jestli souhlasíte s označením našeho demokratického spojence v EU a euroatlantické civilizaci tak, jak to předvedl autor, tak to napište a je to. Proč se tomu pořád tak vyhýbáte a útočíte raději na moji osobu ...

J. Šimek 10.1.2016 15:38

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

U soudu? To je přesně to, co jsou pindy. O žádný soud nejde.

Zbytek rozboru k osobě a ne obsahu si strčte někam.

J. Brunner 10.1.2016 15:10

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Nechte ho být, nemá to cenu, každý vidí, že je to trotl.

P. Dvořák 10.1.2016 2:50

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Ani vy jste nenapsal nic k věci.

Jen jste použil svoji oblíbenou (a jedinou) metodu, to jest vytažení jednoho-dvou slov z celého článku, o těch jste rozhodl, že se jedná o "bolševickou zkratku" a na základě těchto dvou slov jste sám sobě o autorovi dokázal, "že má v makovici vyváto".

Ano. Někdo tady má v makovici vyváto.

P. Dvořák 10.1.2016 1:16

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

No zato váš argument "nálepkovací pindy, které jakoby z oka vypadly soudruhu Jamborovi o vrazích z Vostrýtu" je opravdu pádný i jako důkaz u soudu.

A jelikož tady nesouhlasíte prakticky s nikým, nebo si pro svoje komentáře vybíráte pouze ty příspěvky, se kterými můžete nesouhlasit, opakuji totéž, co sem již napsal v předchozím příspěvku: proč sem lezete.

A na moji radu, abyste si založil vlastní blog, zkuste vymyslet něco jiného, než abych si založil vlastní blog. :-))

Váš negativismus je patologický, mající znaky vážné poruchy např. v oblasti sociální interakce a komunikace, chování a prožívání.

J. Šimek 9.1.2016 20:51

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

A zase, dlouhý příspěvek ve kterém není nic, o čem píšu já. Já nesouhlasím s tou autorovou bolševickou zkratkou a vy už víte, že jsem eurohujer. Začínáte být rapnej. Pište k věci, dík.

J. Šimek 9.1.2016 20:49

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Houbeles, já mám právo nesouhlasit s bolševickou zkratkou autora a založit svůj blog si můžete sám, když nemáte žádný protiargument k tomu, co píšu.

V. Kain 9.1.2016 19:48

Re: Prostě Orwelliáda... křivárna..

Bude těm řidičům platit polehávání po motelech zaměstnavatel a nebo sami ze svých diet,které jim dělají plat,protože bez diet to jsou žebráci?Pokud sami,tak svoje diety rozdají majitelům motelů a jiných nocleháren.Idiocie co k nám postupuje ze západu začíná gradovat.

J. Schwarz 9.1.2016 19:16

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Pane Šimku při vší úctě snad připustíte že se projevujete jako typický eurohujer - co z "vyspělého západu" to skvost. Jistě dovedete také vysvětlit jak je možné, že totéž Německo / a Rakousko / které ještě před pár lety trvaly na maximální přechodové lhůtě pro Čechy pokud jde o možnost v Německu pracovat má najednou přes půl milionu neobsazených pracovních míst. Míst, která nelze obsadit ani některými z těch dvaceti milionů nezaměstnaných co jich v Evropě je a za spásu se považují negramotní imigranti z Arábie. Pokud bych hodnotil kroky německých "humanistů" stejným metrem jako zdejší "elity" hodnotí české občany, musel bych uzavřít že Němci jsou protičeští rasisté, co nemohou zapomenout na časy pangermanismu. Kde se v nich vlastně bere ta drzost každého kádrovat?

P. Dvořák 9.1.2016 18:00

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Když vás ty články a zdejší diskutující zcela pravidelně tak psychicky rozhodí, proč sem lezete? Nemáte nějaký jiný blog nebo jinou internetovou diskusi, která by odpovídala vašemu přesvědčení? Nebo nás snad chcete vychovávat?

Založte si svůj vlastní blog a můžete v něm rovnou dělat admina. Kdo vám nebude pasovat, tak mu přístup do vaší demokratické diskuse zablokujete a basta.

J. Šimek 9.1.2016 13:31

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Já nenapsal čárku k obsahu článku. Já ale odmítám poslouchat nálepkovací pindy, které jakoby z oka vypadly soudruhu Jamborovi o vrazích z Vostrýtu, jen v podání autora o našem spojenci, demokratickém státě, který je s námi součástí euroatlantické civilizace.

J. Kanioková 9.1.2016 12:32

Prostě Orwelliáda... křivárna..

Jak zlepšit tržby motelů..

V. Kusý 9.1.2016 12:23

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Pane Šimku, pracoval jsem jako řidič z povolání čtyřicet pět let.Z toho dvacet pět v mezinárodní přepravě jak nákladů, tak osob.Mimo jiné i jako zaměstnanec německé firmy a tak o problematice něco vím.Navíc jsem nějaký čas úmluvu AETR v rámci školení řidičů vyučoval.Povahou jsem puntičkář a tak jsem hledal v článku cokoliv, co by neodpovídalo pravdě.Nenašel jsem a tak naprosto nechápu útočný tón Vašeho "ctěného příspěvku".Mám velmi vtíravý pocit, že jste jen kverulant, halící své kverulantství do politického, či spíše quasipolitického hávu.Inu, každý máme právo na svá drobná podivínství.....

K. Janyška 9.1.2016 9:59

Svobodní, mazejte ku vzdělávání teorií klasického

liberalismu. A všichni ! Montujete se do něčeho, čemu zbla nerozumíte. To je na škodu věci.. Dzp.

J. Šimek 9.1.2016 9:41

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Madam, k věci je to, že odmítám výše uvedenou autorovu zkratku. Tohle je jen s jiným znaménkem stejné, co v Rudém právu psával Jiří Jambor například o vrazích z Volstrýtu.

P. Lenc 9.1.2016 8:55

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Paní Boublíková, je to zbytečné, přečetl jsem si všechny dnešní příspěvky tohoto pána a mohu pouze konstatovat, že jeho nenávist je opravdu všeobjímající.

P. Boublíková 9.1.2016 7:12

Re: "eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

Něco k věci by bylo?

Mimochodem vámi kritizována zkratka je něco podobného jako "vystrčení zadku europoslance Macha na kapelu v sále" - viz váš příspěvek v diskusi u prvního článku. Takže napřed zamést před vlastním prahem...

J. Šimek 9.1.2016 6:54

"eurokomunistické království", zkratka, která ovšem

svědčí o tom, že autor oslovuje idioty nebo svým sebevědomím zakrývá, že má v makovici vyváto. To už může rovnou přejít na zemanovu rétoriku pro dolních 10 miliónů, po které musel přejít se svými moudry do Blesku.