Neděle 16. listopadu 2025, svátek má Otmar
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

OSOBNOST: Brňák, který rozcupoval Marxe

Fotografie muže na snímku (rodáka z Brna) pravděpodobně nezdobí příliš mnoho veřejných místností této země. I když ji najdeme v mnohých světových vzdělávacích ústavech. Zcela jistě visí v místnosti univerzity v Chicagu, které se mezi studenty říká " popravčí místnost".

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PS

6. 1. 2014 2:46
Kdepak, pane Andrle, na intelektualy, to

Cechy neuzije. Ti by nejradeji davali na bankovky pivovarniky, hokejisty a fotbalisty. A jiste i Svejka, ale vedce, lekare, umelce, to radeji ne.

0 0
možnosti
PK

6. 1. 2014 5:56
Re: Kdepak, pane Andrle, na intelektualy, to

Vy jste ještě žádnou českou bankovku neviděl? Nebo jen tak plácate? Mimochodem, kolik umělců je na US bankovkách?

0 0
možnosti
PK

6. 1. 2014 10:59
Re: Kdepak, pane Andrle, na intelektualy, to

Khail,proč do debaty pletou USA?

0 0
možnosti
PK

6. 1. 2014 12:28
Re: Kdepak, pane Andrle, na intelektualy, to

kmoníček, kdyby sledovali příspěvky p. Sulce na zdejších diskuzích, pochopili by. Kdyby četli co je napsáno, pochopili by, že nepletu do debaty USA ale ptám se na US bankovky neb p. Sulc jest tamním rezidentem a píše nepravdy o bankovkách českých, vědí? Já už pár českých i tamních bankovek viděl, ale rád si nechám rozšířit obzory, aby mi náhodou něco neuniklo.

0 0
možnosti
TK

6. 1. 2014 9:34
Re: Kdepak, pane Andrle, na intelektualy, to

Snad Socbotku a Zemana? Na 100 000 korunu. Brzy bude potřeba.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz