Diskuse
GLOSA: Euro - ošklivá měna vedoucí k bankrotu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Je to blbé, ale to euro funguje a dokce jej
chce i 70 % podnikatelů. Jenom nevím, proč za blbé euro platíme tou skvělou korunou stále více a více.
Re: Je to blbé, ale to euro funguje a dokce jej
Já bych věděl proč, a není na tom vůbec nic tajemného... :-P
Re: Je to blbé, ale to euro funguje a dokce jej
Zeptejte se u Kellnerů...
Re: Je to blbé, ale to euro funguje a dokce jej
Někdy míň, někdy víc, třeba 32,-.
Re: Je to blbé, ale to euro funguje a dokce jej
Těch 70 % je nesmysl, lépe řečeno podvod, který do světa vypustil Zemanův poradce a předseda SPČR Jaroslav Hanák. SPČR vůbec ovládla parta ze SPOZ. Jinak ten "výzkum", nebyl žádný výzkum ani průzkum, ale obyčejná anketa mezi členy SPČR, na kterou odpovědělo "celých" 263 lidí.
Za euro platíme tolik, abychom byli exportně konkurenceschopní při vývozech do Německa, které je naším zdaleka nejvýznamnějším obchodním partnerem. K naší smůle je euro vůči německé ekonomice podhodnocené a kurz eura stanovený ČNB zajišťuje našim firmám šanci vyrábět a vyvážet do Německa.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz