Diskuse
EVROPA: Jedna absurdita za druhou
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J78i56ř10í 12P48r43i84k94n27e97r
Jsme pod vedením zkorumpovaných zločinců. Je nutno se jim postavit a to silně. V Česku vládne klika ods, stan a KDU, která brání odporu proti EU zločiné bandě která se živí dotacemi a zlodějnami z mezd pracujících. Pryč z NATO a EU.
M71i51l52o31s26l30a38v 18G60r89u32n53d65m76a96n11n
Západ se totálně rozhádal. Tolik vzteku a záště mezi západními státy už dlouho nebylo. Spory uvnitř Ukrajiny a Majdan se rozšířily do celého západního světa. Vše začalo Majdanem. Díky, Ukrajino ! 
Ukrajinci mohou být spokojeni.
J37i75ř62í 67R50e73j61z94e19k
Pokud by "západ" nepodporoval ten slavný Kyjevský puč, tak by k občanské válce nedošlo. Uměle vyvolaný spor s menšinami, jazykový zákon, který u nás nezavedli ani fašisté za války, nemohl jinak dopadnout.
Vše začalo Majdanem. Díky USA, díky západe.
Ukrajinci, až na potomky Bandery nejsou spokojeni. Není spokojená ani Evropa, výsledky jsou prachbídné. Takže musíme Ukrajinu dále podporovat a pokud tam dojdou vojáci, tak tam pošleme naše. Anglie. Francie, Německo , Polsko, Litva a další evropané cestu dobře znají. V minulosti ji prošlapali jejich vojáci mnohokrát a jak patrno, tak se nepoučili.V záloze pak máme ještě ty směšné balíčky sankcí. Tři roky sankcí a v letošním únoru se dozvíme, že stále kupujeme plyn i ropu ud Rusů.
Egypt, Turecko,Emiráty a další země, mají plné hotely ruských turistů, kteří kašlou na naše balíčky.
Díky západe. Rusové mohou být spokojeni.
L44u33i82s 63Z25í19d58e69k
K tomu není co dodat ! Než se tu objeví evropský Trump, ještě mnoho škod bude napácháno Bruselí !
D56u21š81a96n 55P53o45l80a72n82s43k64ý
Ovšem pro objektivnost měl by být autor podrobnější. V čem podniká, v čem to bude mít někde tam lepší než doma. Takto je to trochu frázovité.
J25o74s12e91f 80P57o25k50o56u10t64n40ý
Agentura pro vypisování formulářů ESG a podporu DEI to asi nebude, dovolím si odhadnout.
K20a77m30i77l 62P53r57a40n24t
naprostý souhlas, jen je třeba se zamyslet, proč je Asie tolik podporovaná vládami a proč je Evropa, ale i demokratická Amerika podporována v destrukci?
L90u79i23s 12Z83í63d80e86k
Myslíte ty USA, co teď vstávají z woke popela ?
R56o42b55e56r50t 85M76á33s66l27o
Držím palce, ať se přesun úspěšně povede.
A když se povede, tak by mohl být dobrý podnikatelský záměr poskytovat pomoc s přesunem dalším firmám. Protože dokud EU ekonomicky nezničíme, tak bude vymýšlet jednu další absurditu za druhou.
D28u35š13a49n 33P93o88l89a96n92s43k62ý
Pravdu máte, ale vaše pravda je celé EU a Fialová vládě na háku. Jim jde jen a jenom o jejich žití v blahobytu.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz