5.2.2023 | Svátek má Dobromila


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jarmila 19.5.2006 7:56

Re: Slovensko - noční můra obyvatel ČR

Viléme zkus to se mnou  a s Hynkem v trojce a na ekonomiku a SR se vyser, nerozumíš tomu ani za mák.

Brabcak 19.5.2006 7:53

Re: Slovensko - noční můra obyvatel ČR

Je třeba si položit otázku: Kdo dostal Slovensko do EU a NATO? Jaký byl výchozí stav Slovenska v okamžiku, kdy se vlády ujímala pravice? A na základě odpovědí je možno srovnávat. Výkřiky páně Viléma nejsou argumenty, to jsou žblepty s pěnou u huby.

A 19.5.2006 7:46

K článku

Ani se nedivím,že na Slovensku klesla nezaměstnanost když všichní práceschopní Slováci dělají v ČR.Jinak  na Slovensku žije 21% obyvatel v totální chudobě.V ČR je to cca 7%. pán který napsal tento článek je asi úplnej blbec,když nám dává za vzor stá jako je Slovensko ale to ti z ODS jaou asi všichni.,

Klemix 19.5.2006 7:37

proboha co to je????

z nárůstu daní fyzických osob o téměř 40% autor usuzuje že je lidi ochotně a radostně chtějí platit? Já z toho teda usuzuju, že došlo naopak k jejich prudkému zvýšení, díky kterému lidé opět zchudli. Dalšími nesmysly uvedenými v článku se ani nemá cenu zabývat, pan autor je prostě natřenej modrou barvou.

Veselý 19.5.2006 7:31

Chybí mi čísla

Možná to pan autor neví, ale důležitější než procenta, jsou čísla. Například daň z příjmů, pokud vím, přináší jen malou část do státního rozpočtu. Rozhodující je DPH. Proto škoda, že zde nejsou uvedena čísla. Pak by možná článek mohl být o něčem jiném.

Milan 19.5.2006 7:30

Kecy....

Tezko hodnotit jak na tom Slovensko je nebo neni, uvidime za par let. Osobne si myslim, ze jim spis ty reformy prospeji nez uskodi, ale jeste je brzo. Je ale celkem zbytecne o tom psat  priblble clanky jako je tenhle. Autor by si mel ujasnit zakladni fakta. Kupr. ten sestiprocentni rust HDP u nas v minulem roce tahl predevsim export, podstatne mene vladni vydaje a uz vubec ne spotreba domacnosti apod. Takze autorovi radim, premyslejte nez neco napisete. Nazory je nutne podlozit smysluplnymi argumenty, jinak je to jen hloupa predvolebni agitka.

Vlali 19.5.2006 7:28

propaganda ČSSD

Toto je snad propaganda socanů i když se tváří jako propaganda rovné daně. Růst dluhu je omlouván na Slovensku jeho poklesem vůči HDP (autor chybně píše DPH) stejným způsobem je ovšem zdůvodňován růst dluhu i u nás. Znamená to, že přes pravicové reformy bude stát dále zadlužován? To ať si je strčí(Y).

A 19.5.2006 7:26

Re: Re: zeptejte se obyčejných

Typicky demagogická reakce na příspěvek ODSSáka

ilna 19.5.2006 7:15

Re: zeptejte se obyčejných

Typický demogogický příspěvek socialisticky orientovaného čtenáře NP.

Mirek 19.5.2006 7:13

zeptejte se obyčejných

místo oslavování výsledků pravicové slovenské vlády premiéra Dzurindy se zeptejte obyčejných slováků, jak se jim v tom ráji, který prezentuje autor článku žije.Pokud jsou na tom tak ohromně, proč musí za prací například k nám.Z celého článku čouhá předvolební propaganda pro naši pravici, především ODS.

jeff 19.5.2006 7:08

Re: Slovensko - noční můra obyvatel ČR

Viléme, pod takym pojmom Slovensko si predstavujete čo?

J.M. 19.5.2006 6:53

Den bude hned veselejší

Díkybohu za tyto zprávy! Jsem zvědavý, jak na tuto skutečnost zareagují naše média.

Radek2 19.5.2006 6:46

Re: PARAZIT VILÉM zase "boduje" pro komunisty...

Ignorovat, vola. Je to placený provokatér KČSSD.

Ladislav N. 19.5.2006 2:09

Ivan Sator, předseda Konfederace oborových svazů Slovenska se zapojil do LŽIVÉ volební KAMPANĚ ČSSD

a napsal pro prolhaný předvolební leták ČSSD (šířený plošně v ČR):

"...Slovensko by pro vás mělo být odstrašujícím příkladem sociální katastrofy, nikoli zdrojem.Ivan Sator

Nutno říct, že volební leták ČSSD je opravdu profesionálně naplněn lží a demagogií toho nejhrubšího zrna, jakou je možno vidět ve volbách 2006.

Obávám se, že mentálně zaostalejší část národa se na lži šířené ČSSD chytí...:-(

Ladislav N. 19.5.2006 1:54

PARAZIT VILÉM zase "boduje" pro komunisty...

Ignorovat, ;-O vola, nic jiného nezaslouží... Rv

Juggernaut 19.5.2006 0:48

Re: Slovensko - noční můra obyvatel ČR

Nemůžu nezareagovat -- volba slova "parazit" asi nebyla zrovna na miste. Je to prave naopak -- vsichni ti, co pobiraji nezaslouzene davky z toho vaseho oslavovaneho socialniho statu jsou ve skutecnosti parazity na tech, kteri poctive pracuji ale diky socialnimu statu jsou o sve prijmy z podstatne casti okradani.

Vilém 19.5.2006 0:28

Slovensko - noční můra obyvatel ČR

Český průmysl roste o 17%, proti Slovensku máme nesrovnatelné mzdy, podpory, důchody, zdravotnictví, minimální zločinnost, nezaměstnanost, korupci.

Slovensku lze jen přát, aby po převzetí odpovědnosti levicovou vládou plně využilo vstupu do EU a vybudovalo sociální stát v tradicích evropské civilizace.

Naproti tomu současná právě bankrotující vláda není ani tak noční můrou české levice, na falešné statistiky a lakované údaje stejně naletí jen tuctový stádní pravičák, ale DESETI MILIONŮ LIDÍ V ČR.

Obdivovanou vládou může být jen pro PARAZITY.