23.11.2020 | Svátek má Klement


Diskuse k článku

EKONOMIKA: První pokus o sebevraždu EU

Už zhruba dva roky rozesílám různým západoevropským mediím a osobnostem text, že jediným správným postupem při rozšiřování EU byla od začátku dvourychlostní Evropa, ve které by postsocialistické a slabší západní státy začínaly v již existující evropské zoně volného obchodu, kde by se mohly učit a konsolidovat svá hospodářství a risika s tím spojená by nesly samy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Husák 20.10.2011 12:25

Kde jste dosud žil a kdo vás učil česky?

Už zhruba dva roky rozesílám různým západoevropským mediím a osobnostem text, že jediným správným postupem při rozšiřování EU byla od začátku dvourychlostní Evropa, ... PROČ to děláte???

... a riZika s tím spojená, začala pořádat kurZy, v České televiZi, seriÓZní pokus úvěrová kriZe, rekapitaliZovat banky, autora recenZované knihy, plus spousta chyb v interpunkci...

J. Skotnica 20.10.2011 16:02

Re: Kde jste dosud žil a kdo vás učil česky?

Opravdu Vám to tak vadí? Asi se učil v časech, pro Vás možná dávných, ve svém mládí. Mně se tohle staromilectví docela líbí, respektuje pravopis zdroje - latiny, i když současná pravidla tohle nepovolují.

J. Skála 20.10.2011 16:21

Víte, pane Husáku,

že pravopis není určen zákonným předpisem? Pak tedy je způsob písemného vyjádření poze výrazem osobnosti pisatele. V tomto bodu však musím s autorem souhlasit, protože strkání Z všude, kam to lze (i nelze, viz filosofie) je buranství, které bylo zavedeno za komunistů a to jen proto, aby se vyhovělo polovzdělancům.

J. Ráž 22.10.2011 18:37

Re: Kde jste dosud žil a kdo vás učil česky?

Pane Husáku, opravdu si myslíte, že prezident Klaus je někdo jiný než president Klaus nebo Národní muzeum sídlí v jiné budově než Národní museum, že považujete za tak důležité to napravovat?

Zřejmě na to, abyste se věcně vyjádřil nikoliv k takovým prkotinám jako je "s" a "z" , ale k obsahu článku jste ještě svým intelektem nedospěl.