25.1.2022 | Svátek má Miloš


Diskuse k článku

EKONOMIKA: Proč je najednou všechno dražší

Po covidovém zabrzdění začaly vyspělé ekonomiky znovu růst, ale do života lidí po delší době opět vstoupila hrozba vysoké inflace. Zdražuje všechno od potravin přes energie až po stavební materiál, vůbec už nemluvě o cenách domů a bytů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Povolný 22.9.2021 10:52

Ano, tento problém pojmenovává jen SPD a Trikolora. Ostatní se tváří, jako by neexistoval. Profesor Fiala, "pravicový" to politik, říká, že Green Deal je tady a nedá se s tím nic dělat. Tak máme, co jsme si zvolili.

P. Čech 22.9.2021 18:04

Dá se s tím dělat nemálo. Třeba vyhlásit referendum o vystoupení ČR z EU. Možná by se mnozí divili, jaká bouře by se strhla, kdyby dnes někdo další, po Velké Británii, požádal o vystoupení z EU. Zde mám na mysli ev. bouři v EU. Bouři, která by odtud vymetla zelené socany a vůbec všechny vysloužilé, ponejvíce neúspěšné politiky jednotlivých zemí, zejména Německa a Francie.

P. Čech 22.9.2021 18:06

Máme, co jsme si zvolili? Doufám, že nemáte na mysli Lisabonskou smlouvu. Tu jsme si totiž nezvolili. A nebo Vy jste ji snad volil? TU nám zvolili politici politických stran, kteří k tomu neměli od občanů žádný mandát a prezident - vlastizrádce Václav Klaus.