14.5.2021 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

EKONOMIKA: Pomoc pro Babiše odložena. Zatím

S půjčováním obilí ze strategických rezerv státu se v posledních letech roztrhl pytel. Zrno se přitom vesele vyváží.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Farda 27.12.2012 21:46

agrofert & babiš?

Co se obchodů pana Babiše, klobouk dolů, pamatuji co zemedělský (pane prezidente Novotný vodpusťte) laik a čtenář novin, že krokodýlová farma na Velkém Karlově měla poráde afurt potíže, šli po nich za krmení holátky kuřaty, jateční krokodýlové na maso, nesmysl, kdoto tu kdy slyšál, a poráde furt tam měli se státní veterinou nějaké problémy, ale co je schlamstnul, sorry, líbějí vodpustit, koupil, pan Babiš, problémy skončily a dnes už si, kdo chce a má na to, může vodn ich koupit krokodýlí steak. Jójó, jak jsme na vojně říkali, voják se stará, voják se má. A že se pan Babiš umí starat, to si fšici pište. A taky by se postaral vo správnou politiku, gdybi hošové z ANNO 2011? uspěli ve volbách. Sláva mu, on je (Babiš) pašák, piškumpré a župajdá, a nikdy jinak! Tečka.

S. Udatný 26.12.2012 20:54

test

<p>

<a href="www.seznam.cz" target="_blank">www.seznam.cz</a>

</p>

J. Šimonová 26.12.2012 12:06

Napadá mě spousta otázek

Paní Králová, plán na dočasné upuštění strategických zásob obilí je přísně utajovaný? Tak proč o něm píšete tak podrobně na Psu? Nebudete z toho mít nepříjemnosti? J A co se týká „nastrčeného“ Babiše, ptám se všech, zda nevadí, že platí daně ze svých zisků do české státní pokladny. To ti nastrčení a zaháčkovaní se zahraničními klikami, případně ti, co nahamtili na IZIPech a podobných projektech, nedělají, ti využívají daňové ráje. Nebo jako Bakala stáhnou akcie firmy do zahraničí, ale odrbou české občany a huntují české životní prostředí.

B. Rybák 26.12.2012 12:04

Re: Několikrát jsem měl tu čest poslouchat Babiše,

Je možné, že se nastrčil sám, aby byl co nejblíž dotačního koryta (v tom je mistr).

M. Hoblík 26.12.2012 11:00

Několikrát jsem měl tu čest poslouchat Babiše,

přesvědčil mne! Je to zase nějaká nastrčená figurka, jak je u nás zvykem! Jeho vyjadřování naznačuje, že drahný čas prožil s dobytkem.

M. Krátký 26.12.2012 1:27

Veselé čtení, nejdříve jsem četl článek

pana Kovanice u radostech kolem vánoc a plynule jsem přešel do čtení tohoto díla. A tak se mi stalo, že i ten druhý článek mi připadá jako veselohra. Dobrá zkušenost do budoucna a hned je na světě krásně. Hezký zbytek vánoc.