26.3.2023 | Svátek má Emanuel


Diskuse k článku

EKONOMIKA: „Okurková“ debata o měnové politice vs. realita

Léto a s ním spojená okurková sezóna přinesly několik textů a vystoupení na téma měnové politiky ČNB. Na tom by nebylo nic překvapivého – to k prázdninám přirozeně patří.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Green 26.8.2015 14:57

Kecy (socialistické, vyžrané) tety Brécy :(((

Ať se jde pan manipulátor podívat do obchodu pro "běžné" lidi. Snad si povšimne poněkud vytřeštěných oči důchodců. Ceny běžných potravin "nenápadně" rostou.

M. Kral 26.8.2015 15:32

Re: Kecy (socialistické, vyžrané) tety Brécy :(((

Ano ano ano! Za socialismu stál rohlík 30halířů a teď! Je to šlendrián. Všichni tam nahoře kradou! Tak. Však ona to paní Bohryová na Nově taky říkala!!!....hahahahaha

D. Green 26.8.2015 17:46

Re: Kecy (socialistické, vyžrané) tety Brécy :(((

Tak, tak, tak, mladíku. Nerozuměl jste textu, zkuste znova. Maminka vám nacpe lednici a vy víte kulové, zda něco zdražilo. A mamánku, ta paní se jmenuje Borhyová. Hodinky, hovínky, Dalmácie, decimálka......ha,ha,chicht, he, he.

L. Novák 26.8.2015 16:24

Re: Kecy (socialistické, vyžrané) tety Brécy :(((

No jo, frontoví bojovníci každý čtvrtek od rána ucpou prodejny Kauflandu v očekávání výhodného nákupu čehokoliv...

Proto tam chodím až pozdě odpoledne nebo o víkendu, než mi to socialisticko-katoličtí fanatici zakážou zákonem. :-D

D. Green 26.8.2015 17:56

Re: Kecy (socialistické, vyžrané) tety Brécy :(((

Nevím, Kaufland neumím posoudit, nebyl jsem tam. Zde nakupuji v Makru a zapomenuté drobnosti v Tesku. V Anglii mi potraviny vozí na objednávku až do domu. O víkendu do obchodu nechodím. To je zdejší zvyk. Do opery ne, ale do Kauflandu, ano. :))))

M. Kral 26.8.2015 23:57

Re: Kecy (socialistické, vyžrané) tety Brécy :(((

No vidím, že paralýza pokročila..... Reagovat na odborný článek guvernéra ČNB rozkladem na téma obecné nákupní zvyklosti malého českého človíčka je opravdu punky. Doporučuji migraci diskusního úsilí na Blesk a pečlivé sledování TV Nova - jsou na vaší straně a kromě oprávněného poukazování na šlendrián těch nahoře vám ukážou spoustu báječných dopravních nehod a zbrusu nové silikony provinční celebritky. A ty recepty na úsporné pochoutky taky stojí za to! Prostě - Blesk and Nova are the right place!

L. Novák 27.8.2015 17:08

Re: Kecy (socialistické, vyžrané) tety Brécy :(((

No a co chcete ještě komentovat na tom, že nás slavný guvernér ČNB okradl o peníze faktickou devalvací koruny české a navíc se nás snaží ještě okrást znovu snahou (ČNB) o nastartování inflačního vývoje domácí měny?