5.8.2021 | Svátek má Kristián


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Navrátil 8.6.2021 16:01

Zvyšování daní má dopad i na stabilitu společnosti. Daně totiž platí především střední třída. Nepřizpůsobiví a nízkopříjmoví daně neplatí. Neplatí je ani miliardáři, na to mají zástup daňových poradců a právníků. Střední třída je stabilizačním prvkem společnosti. Pokud dojde k jejímu oslabení, společnost se radikalizuje a destabilizuje. Experimentovat s daněmi, to je jako dát dětem sirky a poslat je hrát si ke stohu slámy.

V. Kain 8.6.2021 16:34

Za celých 31 let tady taková situace nebyla aby vlády nasekaly takové obrovské dluhy.V době krize to kalousek zvládnul se 200 miliardami.Dneska se vymlouvají na covid,ale ve skutečnosti nikdo neví kam většina těch peněz šla.Na podporu podnikání nepatrný zlomek.Tak mě napadá zdali to není nějaká Babišova pomsta.Vždyť musí vidět kam vede tuto zem.Mě to připadá,že to je plánované.K tomu aby likvidoval tuto zem potřebuje lidi ke všemu ochotné.Ty lidi sehnal a ti jsou věrní jako psíci.S jejich pomocí přivede tuto zem k bankrotu.On sám a o tom jsem přesvědčen se ztratí.

L. Novák 8.6.2021 17:02

V době recese měl dluh jakýsi smysl, protože stát měl výrazně snížený výběr daní. A nechápu, proč jste si vybral ;-O zrovna Kalouska a období recese, když většinu dluhů, zejména při "rozjezdu" zvýšeného zadlužování státu navyšováním mandatorních výdajů (předepsaných zákonem) mají na triku socialistické vlády ČSSD a navíc v době konjunktury? Ty ostatní vlády už se vezly podle toho, jak růst zadlužení naplánovala levicová většina vedená ČSSD...