Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ42a85r25o44m37i30r 91L88u57k67a34v48s53k40y
"Američané poté, co Sovětský svaz dokázal na oběžnou dráhu Země vyslat Sputnik," Jako vždy diktatura byla o krok napřed.... a pak ten náskok zákonitě ztratila. Ušáci začali později, ale byli na Měsíci 2x, na Marsu mají rovera... no ale Rusko zase udělalo na Měsíci nový kráter. Ale Čína zase přistála na pólu Měsíce, Indie jim šlape na paty a USA připravuje třetí expedici. Každý chvilku - tahá pilku. J.L. end
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz