Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BUDOUCNOST: Polopravdy a pravda kolem ceny nových reaktorů pro Česko

Jak se blíží termín odevzdání nabídek v tendru na stavbu 5. reaktoru v Dukovanech, množí se články o jeho očekávané ceně. Jsou však spojeny s polopravdami a účelovými manipulacemi, jež nutnou jadernou renesanci v ČR zpochybňují.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

Boří se vodíková bublina? V Dánsku navzdory plánům zavírají všechny vodíkové stanice

Zatímco v Česku na jaře letošního roku otevřela na Barrandově první rychlá plnicí vodíková stanice, která doplnila už dřívější plničku ve Vítkovicích, Dánové musí řešit zcela opačný problém. Firma Everfuel, která kompletně ovládá tamní vodíkové stanice, oznámila, že zavírá všechny veřejné plnicí stanice. Důvod? Nevyplatí se to. ... (pokračování v článku)

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/bori-se-vodikova-bublina-v-dansku-navzdory-planum-zaviraji-v/r~4567c3fa53c911eeb1f50cc47ab5f122/

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz