Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BILANCE: (Ne)vystoupení z EU

Slovo „euroskepticismus“ je chápáno jako nadávka. Což je ovšem zcela chybné. „Skepticismus“ znamená „nedůvěřivý postoj a kritické posuzování“.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VH

Je tu ještě jedna věc. Není třeba hned vystupovat z EU. Stačí nevolit bezpáteřné, zbabělé, korupční a prolhané strany a politiky a la Fiala, Rakušan, Pekarová, Babiš atd. Stačí, když se vedení státu postaví proti evropským nesmyslům jako Maďarsko nebo Slovensko a zachovává zdrženlivost jako Rakousko. Nevolme nikoho, kdo se kdy umazal s progresivismem nebo grýndýlem, aby se grýndylíti a grýndyliny jalko např. NiederTOP09mayer už nedostali k veslu. [>-]X;-€EU Nemusíme EU opustit, musíme ji zachránit před bandou proradných lotrů, kteří si říkají liberální demokraté.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz