Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JM

J22. 19M91u94l49l41e33r

5. 6. 2024 21:02

Říká se, že každá špatná myšlenka zabírá v hlavě místo myšlence dobré.

Nevím proč bych měl svůj drahocený životní čas ztrácet přebíráním a hodnocením politických vyžírků.

ZL

Aby vám ti vyzirkove nezatrhli cenové dostupné auto. Cenově dostupnou elektřinu. Plynový kotel. Uhlí úplně. Cenově dostupné bydlení.

A nezakázali vám na to všechno remcat.

AT

A16l28e67š 80T18e93p78l54ý

5. 6. 2024 16:07

Pondělní duel mezi Nerudovou a Turkem byla podle všeho PR akce zaplacená STAN (resp. některým "přátelským podnikatelem"), koordinovaná se STAN. Cílem bylo dehonestovat Turka a předvést Nerudovou jako "dobrou" diskutérku.

Více než první polovinu zabrala obvinění Turka připravená převážne CNN Prima News (i 10 let staré výroky, nepochybně pracně vyhledané a vytržené z kontextu). Proti Nerudové jen na úplném začátku naprosté banality - i přes spousty másla na její hlavě (turbotituly, predátorské časopisy, "malé domů" pro manžela, pochybnosti o profesních kvalitách) - se z Nerudové "slabin" neprobíralo vůbec nic.

Jeden konkrétní příklad, který byl zjevně připraven dopředu ve spolupráci STAN a Primy:

4:53 - Nerudová obviňuje Turka, že má doma svícen se svastikou (s odkazem na starý snímek z Hospodářských novin).

6:03 - Prima promptně promítá uvedený snímek, včetně detailu na svastiku (ve std. rozlišení není viditelná).

https://cnn.iprima.cz/porady/360deg/03062024-danuse-nerudova-filip-turek-martin-schmarcz-lukas-vales

LH

Tak nevím? Včera jsem se díval na předvolební debatu., ti vládní šašci jsou nevolitelní, nejlíp vypadala Konečná, ale komunisti? Tak asi Přísaha+motoristé.

JJ

J85u84r19a 66J50u38r75a83x

5. 6. 2024 13:35

Bravo! Dobře napsáno.

On ten putovní cirkus kromě zajištění dobrého živobytí pro tuším 721 pitrýsků a pitrýsčic slouží ještě k tomu, aby dodal maceše naší EU demokratický nátěr. Ovšem pouze nátěr, a tenký.

MV

EK je závislá na jednotlivých státech (jejich vládách) a ne že ne. Vždyť ty své zástupce pečlivě vybraly a do Bruselu vyslaly a tak by měly vědět co tam od nich vzejde.

JJ

J30u61r83a 31J19u10r39a78x

5. 6. 2024 13:42

No, my tam měli pečlivě vybraného Teličku, pak Špidlu, Füleho a naposled obzvláště pečlivě vybranou Jourovou.

Foto

Moloch s vlastním životem postavený tak, aby silní mohli ovládat EU a vylepšený Madridskou smlouvou. Naprosto odlišný od zásad původního EHS. Tristní je, že pokud nerohodne věrchuška, nic zdola nelze měnit. Na co takové volby?

FN

Politici, média a jejich přicmrdávači neustále huhlají o tom, že občané neví koho volit. Proto se jim snaží do hlavy nalít své volební preference nebo manipulovat lidi tak, aby nešli k volbám. Čím nižší účast, tím více prý získají hlasů odhodlaní voliči , kteří to hodí kandidátům milujících Brusel. Vidím to naopak. Jít k volbám a dát hlas kandidátům, kteří preferují zdravý rozum. Neposílat do Bruselu kývače nebo reformátory, ale demoliční četu.

MV

Ta Vaše četa už víc jak 2 roky demoluje Ukrajinu.

ZJ

Autor má podobné názory jako já a bydlí blízko mne. Liší se ode mne tím, že smí publikovat na Neviditelném psu. Také jsem směl cca 20 let: do prezidentských voleb. Pak už ne.

JV

J 80V38l60č41e43k

5. 6. 2024 10:08

Pak jste tedy, pane Jemelíku, živým dokladem toho, co už jsem zde několikrát napsal, že Aston postupem času udělal z Neviditelného Psa, původně hlídače demokracie, provládního Neviditelného Podvraťáka, ňafajícího své provládní narativy v souladu s našimi veřejnoprávními, rovněž provládními médii.

NP se stal, až na pár dobrých autorů zde publikujících, provládním eurohujerským plátkem, který kdyby neobsahoval zatím pořád ještě volnou diskusi čtenářů, nestál by už vůbec za čtenářskou pozornost.

JN

Posledních pět let pršelo v porovnání s dlouhodobým průměrem nadprůměrně, autor šetří vodou. Bodejť by ne, když je tak drahá. Od roku 89 se zvedla průměrná cena vodného a stočného z jedné koruny za kubík více než stonásobně, průměrná spotřeba vody na obyvatele se v našem státu snížila o 45%. Je to tím, že máme planetu rádi, voda nad zlato, tedy aspoň podle propagandy

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz