28.10.2021 | Den vzniku samostatného československého státu


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Proč to Babišovi stále prochází?

PROČ premiér Babiš vyhodil hlavní hygieničku? Důvodem je „nespokojenost premiéra Andreje Babiše s prací vysokých úředníků ministerstva zdravotnictví v době sílící epidemie koronaviru“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Meišner 6.3.2021 8:43

...tak si říkám PROČ není premiérem KOVANIC?? ..a třeba zároveň i prezidentem...jaká škoda pro náš národ. vždyť tenhle člověk ví všechno absolutně nejlíp-co se mělo a nemělo dělat, co se má udělat teď a co příště--laik se diví, odborník žasne. (...a to se přiznávám, že jsem tenhle paskvil dočetl pouze do půlky....no nic, jdu si dát něco dobrého na spravení nálady.:-)

M. Šejna 6.3.2021 9:37

Taky lituji toho, že Kovanic není premiérem. To bychom se měli sqěle. ;-D

Ekonomika by šlapala na 200 procent, epidemie by se Česku vyhnula obloukem, stavělo by se tu ročně 100 km dálnic, byl by dostatek bytů pro naši uvědomělou mladou generaci, a lid by miloval premiéra Kovanice jako nejlepšího a nejpopulárnějšího premiéra na světě.

Považuji za velkou chybu české společnosti, že pan Kovanic místo toho, aby osvícensky vedl tuto zemi, tak svůj nesporný vůdcovský talent plýtvá psaním dlouhých textů v paneláku ve Stodůlkách.

;-)

R. Polášek 6.3.2021 9:56

R^R^

R. Polášek 6.3.2021 8:28

Hm, co se týká těch vakcín, lepší ruský vrabec v hrsti než bruselský holub na střeše.

Já tedy docela rozumím tomu, že pan premiér i m prezident shánějí vakcíny i jinak než přes poloschopný (korektně řečeno pro úplně neschopný) Brusel

J. Jirát 6.3.2021 7:10

Proč? Protože je katastrofa a ten, kdo se s ní pere, dělá chyby. Co média? Ta přece až v únoru objevila, že je zle. Do té doby nám ukazovala nebohé živnostníky, ale obrázky z přecpaných nemocnic jim byly moc eklhaft. Kdo volal v prosinci "Neuvolňujte, chce to lockdown!" ? Snad opozice? Autor by měl tu kritiku vzít z gruntu.

Hejtmani se vzbudili, až když sněmovna zlomyslně popřela nouzový stav. A podnikatelé? Teď se dovídáme, že na Kolínsku je podnik s 80 % nakažených zaměstnanců. Některé firmy už dlouho testují zaměstnance, většina s tím však začíná až teď, když jim to vláda doporučila. Hloupost kvete v celém národě.

Co psal pan Kovanic v prosinci?

J. Hruška 6.3.2021 8:15

80% nakažených dohání výpadek výroby z letních dovolených, a jde to. Mají se snad hodit marod za 100% nemocenské, jste snad nakažený,? Co vlastně chcete.?? Jim umírají babičky.?? No pozdrav pán Bůh.!

R. Langer 6.3.2021 6:16

Hm, on snad nějaký výrobce vakcíny proti kovidu za něco zodpovídá? ;-D ;-D ;-D

T. Kohout 6.3.2021 4:21

Velká "psina" tohle číst. Jsem dost zvědav, co se tu bude dít po volbách. Myslím třeba na Slovensko, tam to již vyzkoušeli. Stát převzali opravdoví odborníci...

J. Prikner 6.3.2021 2:09

Slib milionů vakcín v březnu...no slibem nezarmoutíš, lepší je mít na skladě 2mil a očkovat hned. Že j3 vakčina neoštemplována úředníky EMA,to jí má kvalitě nezabere.

J. Moravec 6.3.2021 0:37

Proč ten pan Kovanic ten článek napsal?

“ Voli jsme my - tedy jeho voliči, kteří mu stále dávají tu největší důvěru!”

Protože je jeho volič, nebo šaman. Není to jedno. Vůl jako vůl.

J. Moravec 6.3.2021 0:38

A bude hůř