Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠAMANOVO DOUPĚ: Proč Rusko nenapadne Ukrajinu?

Třeba, že bychom od něj přestali dovážet plyn. Prosím? Zatím to bylo vždy tak, že naopak Rusko proti Evropě vždy použilo „plynovou zbraň“, když potřebovalo prosadit své cíle nebo zabránit prosazování našich cílů. Dělá to i dnes.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Jistý problém je v tom, že repertoár toho, čím se dá ospravedlňovat agrese zločineckého ruského režimu proti sousedním zemím, je dost omezený. A logika je extra slabá stránka našich rusáčků.

Takže všechny slabomyslné výkřiky už známe - vraždění Indiánů (to je obzvlášť srandovní obhajoba zrovna Ruska), americké základy na celém světě, odtržení Kosova je zcela nelegální (tím pádem je okupace Krymu legální), všichni jsou fašisti kromě Putina a jeho party (kteří mají k fašismu i nacismu zrovna nejblíž ze všech, tedy kromě Lukašenka), jsme Slovani tak musíme Putina poslouchat (to by mohli zkusit vykládat v Polsku), Chruščov a Brežněv byli vlastně Ukrajinci - (naši rusáčci asi fakt nevědí, že to oba byli Rusové s velkým osobním podílem na genocidě Ukrajinců?) atd. atd.

Ovšem některé argumenty jakoby zmizely. Kam se třeba poděl zlatý rubl? A co na to španělský dispečer?

0 0
možnosti
ŠH

Tak už se ten pravopis doučte .............

A mrkněte se výši vojenského rozpočtu USA, když se tedy patláte v tom ruském rublu.

0 0
možnosti
ŠH

Subjektivní výběr faktů. Plus osobní averze k Rusku. Takto lze postupovat ku kterékoliv velké zemi na Zemi. Je vidět, že by autor rád i neustále používal termíny -SSSR- a -Stalin-. Snad i v případě bitvy u Borodina.

Celkově Rv.

Lze předpokládat, že Kyjev bude tak vybičován "solidaritou, láskou a podporou USA", že zahájí občanskou válku na svém území. Putin samozřejmě nezasáhne, Putin je stratég s chladnou hlavou.

A až bude Kyjev vraždit svoje občany na svém území střelivem NATO, co potom holenkové??? Myslíte, že to půjde ututlat???

0 0
možnosti
Foto

Tak zatím vraždí pouze Moskva ukrajinské občany na ukrajinském území ruským střelivem. A navíc i jiných zemí, jako třeba ty v tom malajském letadle.

0 0
možnosti
Foto

"Španělsko přesouvá do Černého moře jednu minolovku. Má ji následovat také fregata."

/kdo tam španělské válečné loďstvo pozval ?

0 0
možnosti
JN

Bulharsko, jejich partneři v NATO.

0 0
možnosti
Foto

Biden žádá Izrael, aby pomohl zprostředkovat zprostředkovat rozhovory mezi USA a Ruskem, protože napětí na ukrajinsko-ruské hranici eskaluje.

Stát Izrael pracuje na zmírnění napětí mezi USA a Ruskem uprostřed hraniční krize mezi Ruskem a Ukrajinou, uvedl ve středu ráno Galei Tzahal .

Podle zprávy USA požádaly Izrael, aby sloužil jako prostředník v diplomatických snahách zabránit velké roztržce mezi USA a Ruskem.

Zpráva také uvádí, že Izrael zachovává přísnou neutralitu v otázce napětí mezi Ruskem a Ukrajinou, přičemž si všímá přítomnosti velké židovské populace v obou zemích a uvádí obavy Izraele, že jeho otevřená podpora pro jednu z bojujících stran v tomto konfliktu, by mohla podněcovat antisemitismus vůči Židům v druhé válčící zemi.

0 0
možnosti
PH

P20e18t21r 19H61á62k

26. 1. 2022 16:33

Izrael dělá v tomto dobrou práci, o tom žádná.

0 0
možnosti
PD

Jo, to celkem sedí. Bohužel.

0 0
možnosti
Foto

kdy Ukrajina splatí Rusku dluhy ?

0 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
MH

Krásný výčet! Už se těším, až zveřejníte podobný výčet lumpáren, uskutečněných USA. To bude teprve nálož, kam se hrabou Rusové!

0 0
možnosti
JN

Současná okupace ČR Amerikou mi přijde znatelně lepší, než ta dřívější okupace Československa Ruskem. Ale věřím, že je dost neschopných křiváků, kteří se za bolševika měli lépe.

0 0
možnosti
Foto

Autor ale začal vyjmenovávat ruské okupace a zločiny proti sousedním národům až odprostředka, Dějiny ruského řádění například v Polsku se prakticky nepřetržitě táhnou od 18. století, i když naši rusáčci dělají, že o nich nevědí.

Stejně je zajímavé, jak si rusáci dokázali znepřátelit úplně všechny. Nemají jediného spojence, kolem sebe pouze cizí okupovaná území a všechny národy, které s nimi sousedí, je bez výjimky nenávidí.

0 0
možnosti
PK

Čím to Nevrklo asi je ? Možná, že Vám Meišner napoví. Samozřejmě myslím to o čem se zmiňuje paní R. Hansmanová.

0 0
možnosti
JN

Rusko samozřejmě invazi na Ukrajinu nepodnikne, maximálně bude bránit Rusy na jejím východě. A my se budeme bit v prsa, že ji nepodnikl díky našemu odhodlání Ukrajinu bránit. Rusko se NATA přirozeně obává a tady se tomu tleská. Tak uvidíme, jak budeme tleskat, až Rusko udělá reciproční krok a umístí své rakety třeba do Venezuely, která už projevuje ochotu je přijmout.

0 0
možnosti
Foto

Bránit Rusy na východě ;-D;-D;-D rusáčci dnes pojedli vtipné kaše.

Jistě, když se jim to dovolí, budou bránit Rusy i v Karlových varech. Dost Rusů k bránění je i v Londýně.

0 0
možnosti
MV

Výstižná poznámka. Ano už ji napadlo!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz