5.12.2022 | Svátek má Jitka


ŠAMANOVO DOUPĚ: Pařez prohrál a chová se jak balvan

5.6.2006

Paroubek bezprostředně po prohraných volbách nejdříve vynadal novinářům do hovad, pak vystoupil s prohlášením, že “novináři v žoldu Občanské demokratické strany (typu pánů Steigerwald, Tuna, Martin Komárek)" - (a Kmenta) - mohou za to, že prohrál o 3,1 %.

Bude možná žalovat u nejvyššího správního soudu, protože byl porušen volební zákon. Volební kampaň byla prý vedena pomocí lží. Ale nemyslel tím svou vlastní dezinformační černou kampaň "ODS minus", ale reakci plukovníka Kubiceho na snahu ČSSD zamést své aféry do ztracena.

To, co vyčítal Paroubek Topolánkovi, přesně dělal sám. A dělá. "V boji proti zločincům, lhářům a mocichtivé ODS" se skutečně neštítí ničeho, včetně toho, že naposledy na vládě po nejvyšší státní zastupitelce žádal stíhání nikoli korupčníků, ale Kubiceho!

"ODS se neštítila porušení mnoha zákonů."

Pravil Paroubek jak pařez. Proto Topolovi nepodá ruku. Prý pro opozici pracovali "agenti a přisluhovači". Podle jeho dalšího vyjádření "demokracie utrpěla tvrdý zásah" a situaci přirovnal k únoru 1948 - a to jenom proto, že sám prohrál volby. "Nemůžeme v zájmu tohoto státu tolerovat, jestliže vyhrála nečestně. Mám odpovědnost za zachování demokracie v této zemi," - totiž za udržení sebe u moci.

"Levice má 101 mandátů ze 200. Jsem připraven jednat se stranou Zelených. V tuto chvíli nepředpokládám, že Topolánek vládu sestaví. To je fakt. Pánové Klaus a Topolánek to musí vzít na vědomí!"

KSČM se s velkou chutí přidala - "plně souhlasím s panem premiérem". "Je třeba uvažovat o určité domluvě." Mají "velkou chuť se připojit k iniciativě pana Paroubka".

A já mám velkou chuť požádat zvolené poslance za ČSSD, aby se proboha vzpamatovali a založili ve své straně sociálně demokratickou frakci bez fašizujícího Pařeza, který - těsně po prohraných volbách - veřejně kolaboruje s komunisty.

Psáno v Praze dne 3. června 2006, 21:34, ještě před druhým projevem prezidenta republiky, uveřejněno jako historický dokument.

Šamanův dovětek po oficiálním vyhlášení výsledků voleb:
NEZAPOMEŇTE na to, jak se začal Jiří Paroubek chovat v okamžiku, když si myslel, že má s komunisty 101 hlas!!! Pokud to vypadalo na součet 99 hlasů byl demograt, v okamžiku 101 hlasů "odvrhl masku" a stal se z něj náhle stal diktátor "typu Mussoliniho", který ve spolupráci s komunisty hodlá poroučet nejen nějakému "panu Klausovi" ale i celé zemi...