22.10.2019 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: O tom zachování náboženského smíru

Neviditelný pes zveřejnil v sobotu článek Právo dle koránu od Soerena Kerna, převzatý z webu Gatestone Institute. Pro ty, co nečtou o víkendu, stručné shrnutí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lukavsky 22.11.2018 13:14

Starý zákon

"Ano, existují zde přísné příkazy" Ve Starém zákoně najdete drakonické tresty za odpadlictví, nevěru, ženitbu s partnerem jiného vyznání, porušení šábesu.... ale kdyby dneska to některý kněz či rabín začali vyřvávat z kazatelny tak jednou, dvakrát, napotřetí by ho chňapli dva pánové v bílých pláštích (p. Karpík a ještě jeden) a odvezli doc. Chocholouškovi. Ten by ho vyléčil nebo by u něj dožil. Kdežto u islámu to je současný stav a uznávaný všemi pokrokovými lidmi všech 32 pohlaví. J.L. end

Š. Hašek 21.11.2018 19:04

Re: Náboženský smír neexistuje. Vždyť by bylo po náboženstvích.

Jen bych poznamenal, že jeden namyšlený zbloudilec dostal za neotřelé myšlenky v tomto směru i nějakou cenu. Já vím jakou.

Byl to kádrovák Halík. A bylo to o "Bratrství ve víře".

A na křtinách v rodině, které prováděl, ani nezmínil "sprosté přítomné", kteří jaksi žijí, mudrují, filosofují, vychovávají děti, ....... a neškodí ...... po svém. Vskutku láskyplný člověk!!!!!!!!!!!!!!!!! A listopadový, hodnotový.

Š. Hašek 21.11.2018 18:40

Myslím,

že v právech je možno zahynout. Bídně, blbě. A zničit základní, byť trochu nedokonalé kameny naší současné společnosti. Pokud se toho chopí Šabatová a Dienstbier. Okoření Halík a brusele.

Kdopak to stále chtěl někoho žalovat pro vlastizradu, a koho???

A. Hrbek 21.11.2018 17:42

Pedofilie

byla běžnou součástí života starých Řeků (eromenos) i Římanů. Je ovšem třeba rozlišovat pohlavní styk s nedospělými občanských rodů, který byl dovolen po dosažení věku puberty a s nedospělými otroky, kteří byli nechránění vůči libovolným sexuálním činnostem svých majitelů.

Známým pedofilem byl císař Tiberius,známý je i příběh císařovny Theodory. Lze se o ní dočíst např. u Vergilia, v "Satyriconu", byla i výtvarně zobrazována. Běžnou praktikou bylo zbavovat děti pohlavních orgánů aby nemohli dospět a mohli sloužit k orgiím v nevěstincích.

Heslem doby bylo "Šťastný ten muž, který má chlapce k milování, bujné oře, dobré lovecké psy a přátele v zahraničí"

V. Student 21.11.2018 12:48

Re: Nedá se odhadnout!

Ehm...čeho to?

R. Dubravský 21.11.2018 11:14

Technická:

Informace o věku Ajši v době sňatku s Mohamedem není v Koránu, ale v hadísách.

V. Petr 21.11.2018 11:09

Nedá se odhadnout!

Může se objevit někdo, kdo dějiny otočí. Ale chce to snahu!

Obranou válku lze vést ala Stalin, útok s kulomety SMERŠ v zádech...

Praktický příklad. Lepší Babiš než banda sluníčkářů!

V. Petr 21.11.2018 11:05

Ostatně soudím že EU a VŠECHNY ty

eurosoudy MUSÍ BÝT ZRUŠENY!!!

J. Fridrich 21.11.2018 10:38

To, že se bude ve 21. století v Západní civilizaci diskutova

To, že se bude ve 21. století v Západní civilizaci diskutovat na téma kolik je lidských pohlaví na planetě Zemi, zda je pedofílie přípustná v naší civilizaci, že se bude považovat za pokrok, že v Saudské Arábii budou moci jít ženy na fotbal - a považte, řídit automobil a mnoho dalších genderových i jiných zhovadilostí mne ještě před pár léty nenapadlo..

No a vidíte - pokrok oponou trhnul a i já se mohu svobodně rozhodnout jestli chci být dědečkem nebo babičkou - a dokonce jestli chci být třeba černošskou babičkou a to proto, že se tak prostě cítím.. Je to úžasný svět plný neuvěřitelných možností.. Snad se dočkám i toho, že když u nějaké letecké společnosti uvedu, že se cítím být výborným pilotem Boeingu 747 Jumbo Jet, tak mne na tuto pozici přijmou a já vystartuji přes Atlantik do Ameriky do NYC na FFK.. Opravdu nás čekají ohromující a netušené možnosti..

R. Langer 21.11.2018 10:34

Re: Náboženský smír neexistuje. Vždyť by bylo po náboženstvích.

Tady plně souhlasím...

A. Alda 21.11.2018 10:25

Lžete.

A. Alda 21.11.2018 10:24

Kde muslim, tam nebezpečno.

Není to o jednotlivých lidech, je to o šíleném satanském kultu.

J. Pokoutný 21.11.2018 10:11

Re: Náboženská svoboda

To TBC také. A už se nám vesele za spolupráce PC-MK regresivců vesele vrací.

J. Pokoutný 21.11.2018 10:07

Re: Ve středověku taková pedofilie

Může to nějak doložit? A netahejte sem opět dětské sňatky, kdy sice došlo v 6 letech snoubenců k formálnímu sňatku, ale nevěsta a ženich spolu začínali žít až v 16 (muž) a 14 (žena). A to už je něco dosti odlišného - v tomhle věku má podle komunity sexuální zkušenosti 30-50% mládeže.

K. Janyška 21.11.2018 8:54

Náboženský smír neexistuje. Vždyť by bylo po náboženstvích.

Jednou bude. Škoda, že se toho nedožiji... Dzp.

I. Polák 21.11.2018 8:25

Náboženská svoboda

...nikdy doopravdy neexistovala, neexistuje a nebude existovat.

To by totiž si musela být "všechna náboženství" rovna, tedy bylo by "náboženství jako náboženství". No zkuste tohle říct někomu z těch úplně nejmírumilovnějších náboženství!

A to tu nemluvím o nás ateistech.

Tím ovšem neříkám, že s tím nejde nic dělat. Například náboženství vyznávající kanibalismus nebo jiné lidské oběti se v průvěhu věků (!) téměř podařilo vymýtit.

V. Student 21.11.2018 8:22

Ale pane Kovanic,

dnešní veřejné poukazování na pedofilii v katolické církvi a souběžné popírání tohoto jevu u muslimů, to má přece jednu příčinu, však ji známe. A tím, že na ten rozdíl poukazujete, tak jste si ho přece také vědom. Konec křesťanství, konec katolictví, konec vánočních, velikonočních atd. tradic, konec dějin tak jak je známe. Nový svět se tvoří, noví páni mají zachránit porodnost našich žen.

Zrovna nedávno jsem koukal na NOE, když tam A. Tomský mluvil o tom, že evropský pacifismus je tak silný, že nebude vést ani obrannou válku. "Děkoval" za to Německu, ale já myslím, že poděkovat za to je potřeba všem, kteří Německu tak dlouho otloukali o hlavu jeho válečnou minulost a nezměnitelnou "německou namyšlenost", až se rozhodlo přesvědčit nás o opaku, i kdybychom u toho měli všichni vyhynout.

Aktivisti dobře vycítili neschopnost ba nechuť evropské demokracie bojovat za své vymoženosti a mění svět. Takoví lidé existovali vždycky, to je v pořádku, ale dneska není nikdo, kdo by je ukáznil.

Budoucnost se dá myslím dobře odhadnout.

I. Mertl 21.11.2018 8:20

Ve středověku taková pedofilie

byla ve vysokých kruzích (a nejen v nich) něčím zcela normálním, Platilo to i pro české panovníky 500 let po Mohamedovi.

P. Černý 21.11.2018 7:10

Mohlo by

Trest za "mohlo by". To prece zname z vlastni historie