Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠAMANOVO DOUPĚ: Mír v Sýrii zachráněn

Při pročítání zápisků Moby Dicka o Putinově Rusku v roce 2013 jsem už dříve narazil na ruskou kampaň na záchranu syrského masového vraha prezidenta Bašára Asáda.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Přesně naopak. Spojenectví aláwitů, šíitů, Kurdů. křesťanů, Drúzů, jezídů a dalších náboženských a národnostních menšin se ubránilo Islámskému státu. Islamisté byly vycvičeni a vyzbrojeni v jordánských základnách USA, financováni arabskými ropnými monarchiemi a logistiku, včetně prodeje ukradené syrské ropy zajišťovalo Turecko. Mír byl zachráněn po porážce islámských radikálů, které západ a Šaman vtipně nazývají demokratickou protiasadovkou opozicí.

0 0
možnosti
TD

T98o49m 46D27v62o20ř49á40k

10. 6. 2023 22:54

Přesně tak. Jak může někdo, po vymyšlené zámince k napadení Iráku, jěště takový článek napsat? Středověk v myšlení některých lidí neskončil

0 0
možnosti
Foto

To je zase blábol ...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz