Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jakub S.

29. 9. 2006 16:11
Úžasné

Četl jsem teprve teď a jsem stržen. Vždy jste čtivý a dobrý, ale tentokrát i věci pro mne naprosto nové. A po čase snad si vše přečtu v jednom kuse. Záslužné na 1**. - A cože vás už nechávají na pokoji naši oblíbení komici ze Seattlu, Utahu či Utrechtu?

0 0
možnosti

Fil

21. 9. 2006 20:56
:-)

Supr.Fil

0 0
možnosti

Míra

21. 9. 2006 9:40
dávám jedničku...

dávám jedničku z hvězdičkou,konečně zase jednou článek na úrovni,který nic nepřkrašluje, nazývá věci pravými jmény, lotra  byť arabského nazývá lotrem a poctivě řekne,že Izraelci nejsou ďáblové, kteří týrají chudáky nevinné Araby, ale, že i ti tolik litovaní Palestinci jou teroristi a vrahové.Jinak já byl v Izraeli předloni celý měsíc a tak můžu jenom potrdit, že tento seriál je pravdivý a objektivní a ještě k tomu pěkně a čtivě napsaný.

0 0
možnosti

terra

21. 9. 2006 15:58
Re: dávám jedničku...

Přidávám se k té jedničce, četlo se to moc pěkně. A tiše závidím, že jste tu bylinu jménem irus šachom (Iris loessicola) viděl na vlastní oko. Je ten kosatec opravdu tak skoro černý, jak vypadá na fotkách?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz