10.12.2023 | Svátek má Julie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hle-da-jíci 30.7.2008 9:28

Také jsem byl v Israeli

ale nejzdil jsem po předem vyznačených trasách, do předepsaných turistických atrakcí, pod dohledem ShinBet. Chodil jsem po Israeli pěšky, s australským pasem, a bavil se s různými lidmi. Takže jsem viděl pod přislibem mlčení koncentrační tábor, kde za ostnatými dráty v parném slunci pobývají lidé, kteři nesouhlasili s vystěhováním z míst, kde jejich rodina pobývala velmi mnoho generací. Z míst odkud byli vystěhováni lidmi, kteři se prohlašovali za Židy, ale mluvili rusky. A ten tábor mě ukázal jeden Žid z Německa.

Israel nejsou staletí staré památky, ale to moderní, ty problémy které nyní Israel má. Ale tytio problémy pan Kovanica ve svém svatém a fanatickém nadšení pro všechno židovské nevidí.

Doporučuji vám, v připadě že chcete vidět skutečný Israel,  tak nejezděte po zřiceninách které popisje pan Kovanica. Takových zřicenin je v ČR dostate, a cestování po řiceninách v CR vam přijde o mnoho levněji!

lumpik 30.7.2008 9:50

Němec s australským pasem píše česky o Izraeli

Poněkud paradoxní. Zkukste si nejdřív ujasnit, kam vůbec patříte.

Stanley 30.7.2008 16:11

Re: Také jsem byl v Israeli

Tak on má Izrael problémy nyní v moderní době ? A to se podívejme, to je novinka, to je pro nás všechny , kteří se o Izrael zajímáme opravdové novum! Malý, ale odhodlaně bojující o svoji existenci,státeček, kapka v arabskomuslimskoislamistisckém moři !!!  Atˇvytrvá !

Květoslav 30.7.2008 21:07

Re: Také jsem byl v Israeli

To zdaleka není to nejhorší. Nejhorší jsou teď ty nové krysy, co koušou jenom Palestince. Ty přece v tom koncentráku trénují, určitě jste je taky viděl.

kopretina 1.8.2008 23:47

Re: Také jsem byl v Israeli

Země Izrael je ŽIDOVSKÁ země, je to židovská pravlast. To Židé měli v Zemi Izrael stát-království Izraelské a království Judské. Arabové neměli v Zemi Izrael nikdy žádný stát. Židé před vznikem Izraele vlastnili 9% půdy, Arabové 3% půdy, 17% půdy byla opuštěná země, 71% půdy bylo státní svěřené území britské koruny. Navíc se Arabové přistěhovali hlavně až v 19. století, nedá se tedy mluvit o žádné arabské zemi.

Květoslav 30.7.2008 7:03

Fire area

Fire area není střelnice, ale místo k rozdělání ohně.